Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka nem veszti el...

Rubint Réka nem veszti el azzal a hitelességét, hogy tömény cukros löttyöket iszogat a tv-ben (gondolok itt a Csak csajokra. )? !

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem, mert ő is lazíthat egy kicsit. Amúgy is bodza szörpöt ivott, ami minden tartósítószertől mentes!Inkább ezen van a hangsúly és nem a cukron.

Minden nap intenzíven edz, tehát neki ez a pár korty abszolúte nem számít.


Sokkal durvább lett volna, ha azt mondja, "bocs, én most nem kóstolom meg élő adásban, mert fitness guru vagyok."


Petranova

2009. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha kockás a hasa, rendesen sportol, és éppen nem a diéta kellős közepén van akkor miért ne?

Nekem inkább az a hiteltelen aki 130 kilósan diétás tippeket osztogat, és lefikázza a hozzáértőket!

2009. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mértne ihatott volna abból a bodza italból?Attól hogy megivott egy pohárral semmi baj nem lesz belőlle és ő különbenis redszeresen edz mellette és egéségesen táplálkozik,odafigyel a testére és egéségére is!
2009. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
36%
Annyi pénz mellett én is igy néznék ki Rubint Réka!!
2009. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisz85 ***** válasza:
64%

Rubint Réka foglakozása, hogy napi szinten vagy 5 órát edz minimum, és akkor még keveset mondtam. Szerinted ennyi mozgással naponta mennyi kalóriát égethet? Tehát nem számít neki sokat.

A hitelességét pedig már az udapte el elvesztette, :D

2009. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nrm mindegy, hogy ekkora fos műsorban mit iszik? 2 részt láttam, na az a gáz! Várkonyi Andrea aötétsége jobban hizlal, mint a bodzaszörp!
2017. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!