Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem megy lejjebb a súlyom!...

Nem megy lejjebb a súlyom! Pont ilyenkor akad meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 3. hónapja 100.2-100.8 kg között vagyok, még véletlen se menne 100 alá... :S Annyira kiborító... Mindent ugyanúgy csináltam, mint régen, és nem ment lejjebb..

2 hete "bekeményítettem", max 1000 kcal-t eszek, és semmii.. Így se megy lejjebb...

Már lassan megőrülök, hagy lássam már azt a bűvös 2 számjegyet.. :'(


2011. nov. 26. 11:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szakadj el a tesstömegedtől. komolyan, mint valami elméleti fizikus aki a gravitáción rágódik.. lehet sz.ar a mérleged, nem tök mindegy?

vagy edzel és növekszenek a glikogén raktáraid, vagy több vizet raktároz a szervezeted. amíg a testzsírod csökken, nem értem mi a probléma.

ha meg alig eszel, és nem csökken a tested anyaga, akkor te is Isten vagy, ráadásul nem is akármilyen a képességed, üdvözöllek velem egyenrangúként. nem sok ember éri ezt el, csodálkozom is.

2011. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem a kalóriadeficit körül forog a világ :)

Az diétás étrend és mozgás mellett megvan magától. Persze nem bűn ha kiszámolod de úgy írja mindneki mintha az lenne a lényeg. pedig a hangsúly azon van mit eszel.


Csak lassúfelszívódású szénhidrátok + megfelelő mennyiségű telítetlen zsír és fehérje, gondolom ez eddig megvan.

Megpróbálhatod hintáztatni a szénhidrátot mint ahogy előttem irta is valaki a "zabanapot". De nem összevissza evés kéne hanem csak megemelt ch normális minőségű kajából. (asszem a hintáztatást ugy szokták hogy heti 1x magas ch)

vagy térj át ketogén diétára más ötletem nincs.


100 kilóval tuti több mint 1500 ckal az alap anyagcseréd, ha az alá mész katabolikus állapotba kerülsz és zsírból nem fogsz veszíteni. De egy 3 hónapos távlatban már alig lehet magyarázni azt ha kevesebb mint feleannyi kalóriát viszel be mint amenyit felhasználsz és mégsem csökken a testúlyod, valahol muszáj hibának lennie a kivitelezésben.

Vagy mindenki hülye és felfedeztünk valamit ami ellentmond a fizika törvényeinek, vagy van valami hiba amire még nem gondoltál de látatlanba nem is igen lehet megoldani.

De szerintem lépj tovább, változtasd meg lényegesen a diétádat de ugyanúgy az ismert alapelvek betartásával.

2011. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
írtam én is a hibát: Isten.
2011. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Aczél, miért nem veszel vissza a bicskanyitogató stílusodból? Veled így beszéltek otthon a szüleid? Mert akkor nem csodálkozom..
2011. nov. 26. 13:06
 15/16 anonim ***** válasza:
leírtam milyen probléma lehet, illetve megoldást is. még a tudományon kívüli lehetőséggel számoltam. mások is leírták a lehetséges problémát. most mit akarsz még?
2011. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egy 100 kilós embernek az 1000 kalória masszív éhezés. én 47 kilósan 1400-at eszek súlytartáshoz...

napi többször kell enni, és sportolni minden nap. számold ki ténylegesen mennyi kalória kell neked a fogyáshoz és az alá ne menj, ilyen egyszerű.

2011. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!