Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan alakom,...

Hogyan lehet olyan alakom, mint Nicole Scherzinger-nek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, most milyen vagy...

Sok minden a génekben van, az örökség, ha távolról sincs benne az a kívánt alak, akkor sehogy...

2011. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neki nagyon jó alakja van.Profi étkezési tanácsadó , személyi edző és egyéb személyzet miatt néz ki így , nem könnyű ilyet elérni.
2011. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kiskorom óta szeretn ék olyan alakot, régebben ducibb voltam, egész sokat fogytam, de nagyon nagyon tetszik az alakja. gyanítom, hogy szinte sosem lesz olyan az alakom, de a hasonló eléréséért igyekszem tenni :)
2011. nov. 26. 11:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ha az alapanyag nem jó akkor sehogy.

Vegyük pl a valóvilágos annamarit,na ő az aki csinálhat akármit sohasem lesz bomba alakja.


Azt meg csak mellékesen mondom hogy nem nagy szám a csaj,a forma 1-en láttam közelről élőben,sima átlag formás csaj,a retus és a photoshop csodákra képes,ezt ne feledd.

2011. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hallottam sok helyen, hogy a kamera sok hibát eltorzít... azért kíváncsi lennék, hogy én hogy nézek ki a tv-ben :D
2011. nov. 26. 16:20
 6/11 anonim válasza:
Ne tűzz ki irreális célt, szerintem. Az ő, és a hozzá hasonló nők élete nem szól másról, csak a külsőről. Rengeteg idő és pénz kell hozzá, napi többszöri edzés, plasztikai sebészek, dietetikusok, koplalás, karcsúsító gépek használata stb. Tényleg függ a génektől is persze, mert pl. ha alapból kicsi a melled, akkor edzhetsz bármennyit, műtét nélkül nem lesz olyan, és ez igaz szinte bármely testrészre is.
2011. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Koplalás nem kell hozzá karcsúsító gépek pedig nem léteznek, már bocs hogy minden apróságba belekötök :D

A mell tényleg olyan hogy adottság kérdése is de bárkinek lehet szép és arányos teste, genetikailag tényleg különbözünk de bárkinek lehet optimális izomtömege és testzír%-a ha tesz érte. Ugyanolyan tested nem lehet de lehet ugyanolyan szép tested.

2011. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 9. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:

te a hírnevét akarod,nem a kinézetét uh erről ennyit.

átlag testből meg hozzáértéssel és pénzzel-étrend,edzésterv,edző-

1-1.5 év alatt lehet bombázót csinálni.

2011. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy megfelelő smink az izomzatra és máj olyan karod is van mint neki!

nem nézted hogy hogy festették fel az izmokat a 300 című filmben a spártaiakra?Nagyon kemény mert a legtöbb izmos csak tényleg festék! :)

2011. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!