Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kellene?

Fogynom kellene?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok 175 cm 68 kg..

Vastag a combom, kicsi hasam is lett az elmúlt évben!

Hogyan tudnék lefogyni? Egész nap csak tanulok.. semmi erőm nincs másra! Mi az amit hanyagoljak az étrendemből?

Édességet már szinte alig eszek..


2011. nov. 28. 15:51
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem kell fogyiznod,teljesen rendben van 175cm-re 68kg.Arányos vagy
2011. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem sem kell fogynod ,ha nagyon akarsz akkor maximum 2 kilót

több már egészségtelen lenne

amúgy nem tudsz azzal mit kezdeni ha aránylag nagy a combod a tested többi részével sajnos sajnos sokan vannak így ez adottság

Délután már csak kevés szénhidrátot egyél és próbálj meg valamit mozogni. Mozgás nélkül elég nehéz normálisan fogyni

Hétvégén menjetek el korizni a haverokkal, még jól is érzed magad közben . Tornázz otthon 20 percet közben tudsz magolni

2011. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lefogytam 60-ról 50-re, de arányaimban maradtam. Oké, hogy mindenhol vékonyabb lettem, de pl a hasam már kockás a combjaim viszont még vastagok. Körte alkat vagyok. Nem nagyon lehet mit tenni ellene, én azért kitartóan futok (:

2011. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!