Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kell még...

Szerintetek mennyit kell még fogynom? (Én 10 kg-ot szeretnék minimum. ) Ti mennyire tippelnétek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem elég jó a kép, de sajnos nekem nincs fényképezőm, se jó telefonom. Ez a kép egy bulin készült, így csak ezzel szolgálhatok.


Én vagyok az, aki a háttérben áll jobb oldalt.


Szerintetek mennyit kell fogynom és hány kg-ra tippeltek?


170 cm magas vagyok 27 éves.


[url= [link]


2011. nov. 28. 09:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2011. nov. 28. 09:57
 2/21 A kérdező kommentje:

NEm értek ehhez a SZ@R géphez...talán így megjelenik:


[link]

2011. nov. 28. 09:58
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 60-63kg lehetsz,bár a ruha sokat takar.

Sportolás az nem árthat.

2011. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kb 75 kg-nak tippellek. Hogy mennyit kell még fogynod... Ahhoz leírhatnád hogy hány kiló vagy. :)
2011. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
pont amiatt nem írom még le hogy mennyi, hogy ránézés alapján kb. mennyit kellene fogynom...
2011. nov. 28. 10:04
 6/21 A kérdező kommentje:

Belefáradtam ebbe az egész kib@szott kurv@ fogyókúrába, mert eddig csak 5 kg-ot sikerült leadnom egy kib@szott év alatt és még mindig egy dagadt geccccci vagyok, és hányok már ettől. Ti is 75 kg-nak tippeltek, holott amúgy most 67-67 körül vagyok. Egyszerűen hányni tudok már ettől. Más NORMÁLIS 170 cm-es nő 50-55 kg között van én meg itt vagyok egy elefántlában hájas geccci. Egyszerűen elment már az összes életkedvem.


Ja....persze...életmódváltás, sport, bodybuiler...ja....olvasom és csinálom ezeket. Ettől szenvedek már egy kib@szott éve....s semmi normális eredmény. Más emberek 3 hónap alatt 10-15 kg-okat adnak le és 50 kg-al szaladgálnak az utcán...én meg mint egy hányadék elefánt....


napi 1 órát futok, intervallumozok...már rég 50 kg-nak kéne lennem és ez helyett semmi...egy hájas geccci néz vissza a tükörből...ez a véleményem....


más meg eheti a pizzát meg hamburgert...mi?!

2011. nov. 28. 10:19
 7/21 anonim válasza:

Nagyon aranyos vagy. Nem kell fogynod.

Pogácsa + pálinka bejövős.

2011. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
S ha fél évente (!!!!!!!!!!!!!) egyszer (!!!!!!!!!) elmegyek egy buliba és jól érzem magam (ami azt jelenti, hogy akkor megeszek egy rétest vagy pogácsát) akkor már másnap azonnal 5 kg pluszt mutat az k...szott mérleg....
2011. nov. 28. 10:21
 9/21 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam már, hogy felhagyok ezzel az életmódváltósdival és "hú de nagy egészséges" életmóddal, és egyszerűen kihányok mindent ami bemegy. Igaz, anorexia lesz belőle, de akkor (legalább az éhen döglés előtti) utolsó 2 hétben jól érzem magam és végre lehet olyan testem, amivel az utcára is ki lehet lépni...és nem ilyen mömmedék....


az nem baj, ha meglóg a bőrőm. Nem érdekel, csak ne legyek dagadt ennyire...


nekem nem baj, ha meglógok egy kicsit...inkább lógjak meg, mint ez!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 28. 10:24
 10/21 A kérdező kommentje:

De sajnos ezzel a B tervvel fel kell hagynom, mert sajnos nem tudok hányni. Utoljára 5 évesen hánytam kb, akkor is valamilyen gyógyszeres rásegítéssel (már nem tudom, hogy anno miért kellett.....)


szóval jó lenne ha gyengébb lenne a gyomrom és gyorsan hánynék akármitől...kár, hogy nálam a flu vagy más betegség nem a hányással meg az étvágytalansággal párosul...

2011. nov. 28. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!