Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok a hasamból/de...

Miért nem fogyok a hasamból/derekamból?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan fogyok, csak a hasamból és a derekamból nem, pedig ott van a legtöbb felesleg. Mit tehetnék, hogy onnan is égessek zsírt? Update szerint étkezek és nap 50 percet tornázok (30 perc ellipszis tréner és 20 perc Rubint Réka+ minden nap gyalog járok a munkahelyemre, az plusz 40 perc séta) Felüléseket nem csináltam, mert úgy hallottam, hogy helyi zsírégetés nincs, azzal csak az izmot formálhatom, de én nem akarok kockás hasat. Van valaki akinek ilyen problémája volt és talált rá megoldást?

Köszi szépen!

24/L 165/65


2011. nov. 28. 19:27
 1/2 anonim válasza:

babám! az első sorok után azonnal rávágtam volna, hogy tudatlan: "nincs helyi zsírégetés!". mikor láttam, hogy leírtad - tehát tudod, hogy nincs helyi zsírégetés - már nem akarom leírni. azonban a kérdésre válaszolva:


nincs helyi zsírégetés! a tested szabályozza, hogy mennyit vesz el és honnan. ha te már majdnem anorexiás vagy és a combod, segged orbitális, akkor sajnos ilyen rossz a genetikád vagy nem tudom mid.


mindenesetre attól, hoyg felülést csinálsz nem lesz kockás a hasad... nyugodtan csinál felülést is. annyi mozgás kell a testednek. egyébként a leggyorsabb módja, hogy zsírt égess, az a futás. fájdalmas, de megéri. hidd el. a leggyorsabb.


én 3 hónap alatt 10-15 kg között lehajintottam, hogy futottam + intervallumos futás + nem diétáztam, csak mindössze megválogattam mit eszek.


a legbüszkébb arra vagyok, hogy február közepe óta nem ettem édességet, süteményt... és nem is tervezek életemben :-)


adjon erőt az, hogy mikor elkezdtem futni, akkor 10 percet nem bírtam futni megállás nélkül. 2 hónap múlva, 40 perc múlva sem kellett megállnom.


21F

2011. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Sajnos nem futhatok, mert el vagyok tiltva tőle, tele van a térdem csavarokkal, az egyetlen ami megengedett az ellipszis tréner!
2011. nov. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!