Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen pótcselekvést végezzek...

Milyen pótcselekvést végezzek evés helyett? Van valami jó hánytató módszeretek?

Figyelt kérdés

Le akarok fogyni, mert így már depressziós vagyok. Arra gondoltam, hogy dohányozni fogok vagy valamilyen pörgetőt szednék...nem mindig zabálok, csak ha ennék akkor nem akarok enni se már...


egészséges kajálást csinálok amúgy meg napi 1 órát sportolok, de sz@rt sem ér...


és már ott vagyok, hogy már emberek közé se akarok menni ezzel a testtel...hányadék disznó...


2011. nov. 28. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
rágózz, tölts le filmeket vagy vegyél könyvet.
2011. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
"pótcselekvesnek" ajánlanék neked egy jó pszichológust, hetente 2-4 alkalommal, legalább fél évig, és ezt nem azért írom, hogy bántsalak, de valami baj van a buksiddal.
2011. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Helló. Úgy hangzik, mintha anorexiás lennél.


Ez nem szégyen. Ez egy betegség, mint a rák, vagy akármi. Erősen ajánlom, hogy keress fel egy orvost, mielőtt bajod lesz belőle.

2011. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Dohányzást, hányást nem ajánlanám.

Az Atkins szerintem működik. Könyvek vannak róla, és tele van vele az Internet, de szerintem két pontban összefoglalható az egész:

semmi szénhidrát! este hat után semmi!


Mindehhez egy komolyan (szó szerint!) veendő idézet:

Volt egy úr, lakhelye Párizs,

rászóltak: „Fogyjon le máris.”

Onnantól nem evett

feltéthez köretet,

„Pá, krumpli – mondta - és pá, rizs!”


Ja és, szedd össze magad nagyon gyorsan! Pozitív gondolkodás, és lazaság.


Tapasztalat szerint szokott segíteni valami egyéb változás is, pl ruházatban stílus váltás, új parfüm (lehetőleg olyan, amit csak a legmenőbbek használnak), új sport elkezdése, a többit a fantáziádra bízom. Ha elhiszed magadról, hogy szuper vagy, akkor az is tudsz lenni.


Még egy dolog. Ha úgy érzed, hogy mindentől hízol, akkor úgy számolj, hogy a fenti változtatás az elkövetkezendő 80 évre szól (néha kis lazításokkal az Atkinsben).

2011. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az anorexiások 40 kg-osak...én meg tehén vagyok, ugyanis 68 kg vagyok.......
2011. nov. 28. 20:13
 6/14 anonim válasza:
100%
Én meg 111 vagyok, és semmi kedvem nincs hányni
2011. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az anorexia nem kilók függvénye - de te inkább bulimiás vagy


a 68 kg-hoz milyen magasság társul és hány éves vagy?


miért nem sportolsz valamit?

2011. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja bocs írtad, hogy sportolsz, de mit?
2011. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

170 cm vagyok.


1 órát kocogok vagy futok naponta. Ma kocogtam reggel 1 órát, Rékáztam 20 percet és most este is 30 percet kocogtam.


de ált. csak kocogok napi 1 órát....

2011. nov. 28. 20:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne hajtogass magadnak ilyet, hogy hányadék disznó. Nem vagy az. Pótcselekvésnek nálam a munka válik be. Egyszerűen nincs az embernek ideje enni. Nem tudom, hány éves lehetsz, gondolom, vállalj újságkihordást vagy valamit, ami elveszi asz üres idődet. Még egy kis pénz is lesz belőle. Pörgetőt meg egyéb hülyeségeket felejtsd el. Ja, szedj korpatablettát, nem vegyi anyag és hat, nem leszel tőle éhes.
2011. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!