Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Hogy kell lapos hasat varázsolni ugy hogy mellem és popsim ne tünjön el? Nektek nem tünik el a melletek nem érdekel titeket? Olyan jo lenne ha én is szép laops hasu jo mellü lány lennék :S 152cm/50kg 19/L

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy hasrol szeretnék fogyni már pár honapja csinálom hogy minden nap tornázok tegnap már futottam(mert azt mondták felülés erre nem jó) sokat szoktam enni de nem mindig édeséget is szoktam néha és azt mondják hgy fgytam meg ne csináljam már tovább... mert már nincs mellem:S nagyon kicsik(amugyse nagyok) de akkor hgoy csináljam hogy mellem is legyen meg lapos hasam is????? Segitsetek léccci (és ha lapos a hasam utána eszek valamit egyböl nagy lesz mintha nem szenvedtem volna érte elegem van!):S
2009. máj. 13. 16:34
 1/6 A kérdező kommentje:

ja és már réota tornázok mindennap nem birok már szinte élni nélküle és ha egyszer abba hagynám és ennék akkor büntudat féleség érzetem lenee hogy ezt most lekéne tornázni...:S már annyira elegem van ebböl utálom magamat is ez miatt.. félek a lisztes péksütiktöl is pedig imádom egy éve meg esti filmnézésnél tömtem magamba a tábla csokikat és a chipseket egy nap több csokit csipszet is megettem és sokal boldogab voltam mint most olyan jo volt akkor... de most meg csak az van benne hogy ugy kell kinéznem mint azok a nök a tvben...

egésznap ezen jár az eszem már honapok ota..MItcsináljak segitsetek lécci

2009. máj. 13. 16:39
 2/6 anonim ***** válasza:
szió, sajnos, helyi zsírégetés nem létezik, genetika, hogy ki honnan fogy először ill a legkönnyebben. Én is fogyózok, mellem már nekem se nagyon van:S viszont combom meg fenekem meg hasam annál inkább. már alig merek enni, főleg mások előtt nem. Néha úgy érzem már megőrülök, de valami hajt belülről. Te se add fel szerintem, amíg azt nem látod a tükörben, amit szeretnél!
2009. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó de akkor mellünkel mi lesz?:S:S azt se akarom hogy elöl-hátul deszka legyek és sovány mert az ugy nem szép:S:S Engem is hajt valami belülröl ha egy napot kihagyok(nem tornázok) tök rossz érzésem van ezek szerint nem vagyok egyedül. köszi h irtál Neked is Kitartást:)
2009. máj. 13. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudomXD én se szeretnék deszka lenni... de ahogy elnézem ez óhatatlanul be fog következni nálam:S bocsi, h nem tudok jó tippet erre én sem, de azért gondoltam írok Neked, a kérdésedet olvasva én is örültem, h mással is van ilyen. Azért sok sikert és ha esetleg tudnál a problémánkra megoldást, megírhatod:)
2009. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy a hizás lenne a megoldás mert akkor melre is hiznánk:D aztán megint fogyás:D na jo ez csak vicc volt fogyalmam sincs mit kéne csinálni de ha rá jövök irok(te is kérdez ilyesmiket)
2009. máj. 13. 21:53
 6/6 anonim válasza:
[link] de az úszás is nagyon jó szerintem a melledre nemtudom mit lehtne hízás vagy ha már kicsi lessz a melled akkor esetleg mű mell vagy nemtudom:D nekemse lapos a hasam sajnos...de már nem érdekel 13/L
2010. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!