Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet UPDATE termekeket...

Hol lehet UPDATE termekeket venni a sajat boltjan kivul?

Figyelt kérdés
Ma a sparban vettem sio update innivLot.ott esetleg arulnak meg mast? ha igen,mit? es meg hol? a kornyekemen nincs update bolt.
2011. nov. 29. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sparban és Tescoban van Norbi szeletelt kenyér, gyümölcsjoghurt, tejszínhabos puding, túrórudi
2011. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Matchban is vannak termékei.
2011. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ja és az a legviccesebb, hogy ezeknek kb. ugyanannyi a kcal értékük (és tízszeres az áruk!!!) mint más termékeké. Szóval inkább én maradok a természetes dolgoknál és nem költöm a pénzemet hülyeségekre.
2011. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg lehet fogyni... 4hó alatt nekem -22kg... és nem én vagyok az egyetlen...
2011. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
10:30nak aUpdate-nek a lényege a Ch tartalom és minőség és nem a kcal, így nem azt kell figyelembe venni.
2011. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A minőség a lényeg? Ha én minőségi svájci csokit eszek akkor nem hízok? :D


Az updates dolgokban valóban kevesebb a ch,viszont zsír és kalória sokkal több! Fogyáshoz lényegében a kalória számít mindenképpen. Persze lehet norbival fogyni,mint bármi mással csak a mennyiségre kell figyelni. Norbirudiból sem vághatsz be 5dbot egyszerre. Az ebédeikről meg annyit hogy mind jóval 1000kcal fölött vannak,amit titkolnak. Egy nagy súlytöbletű ember fogyhat ezektől. De akin max 10kg felesleg van még hízhat is a menüiktől jócskán.


Amúgy a reálban van Norbirudi. Tescoban is van ez,az. Van Light star csokis croassant is,ami azért jó mert isteni finom és kicsik,egy db-ban kb 120kcal van. És így nem vágsz be egy nagyot.

2011. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!