Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés közben megállok néha...

Dexy kérdése:

Edzés közben megállok néha 2-3 másodpercre, attól még hatásos?

Figyelt kérdés
Tehát Réka napi 20perces videóját nézve edzek. A videóban azt kiabálja "Ne állj meg!" Én nem birom ki hiszen csak 4 napja csinálom a gyakorlatokat. 20 perc csipő, + 20 perc has és fárasztó, de nem szeretném ha hiába való lenne.
2011. nov. 30. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megállhatsz. Inkább, mint hogy elvigyen a mentő. Rékának meg visszakiabálhatsz, hogy pofa alapállás.
2011. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D rendben! Köszi :)
2011. nov. 30. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne butáskodj:))) Persze hogy megállhatsz! A térdeidre viszont vigyázz, Réka videói gyilkolják az izületeket...

Eleinte ne is csináld végig az általa előírt mozgásszámot. Azt ne felejtsed el, hogy Rékának EZ AZ ÉLETE, ezt csinálja már évek óta főállásban....mértékletesség kell!

2011. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :)
2011. nov. 30. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Kolompár Achillesz válasza:


Nyugodtan megállhatsz. Inkább, mint hogy elvigyen a mentő. Rékának meg visszakiabálhatsz, hogy pofa alapállás.



B+ ez nagyon nagy:D

2011. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Banya92 válasza:
Szia! Én azt szeretném kérdezni, hogy te melyik edzésprogramját csinálod? Mi a címe? Ugyanis csípőre meg hasra nekem is nagyon kéne gyúrni :D
2011. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rubint Réka napi 20 perc önmagadért
2011. dec. 4. 00:40
 8/8 Banya92 válasza:
Köszi! :)
2011. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!