Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Mennyit...

Nagyon kövér vagyok? Mennyit kéne még fogynom? 169 cm-hez hány kg-ra tippeltek?

Figyelt kérdés

Harisnyám ne figyeljétek, csak itthon hordom :D Egyébként idáig 23,5 kg-t fogytam (május óta)


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 30. 22:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Na, most már igazán elárulhatnád! :)
2011. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a választ. Elég széles skálán mozognak a tippek :)

A súlyom pedig: 72,5 kg. Szeretnék olyan 65-67 kg lenni, tehát egy 5-6 kg- fogyni még. Aztán meg majd meglátom kell-e még, vagy elég lesz csak az alakformálás. Bár az most is van, vibrációs tréningre járok, azt folytatni akarom súlytartás mellett is.


Egyébként a fogyókúrám körülbelül 1300 kalóriás étrendből állt. Sok gyümölcsöt, zöldséget, fehér húst, halat, tejterméket ettem, ezek közül is inkább almát, narancsot, mandarint, dinnyét, ananászt, barackot, paprikát, paradicsomot, uborkát, lila hagymát, retket, répát, zöldbabot, sütőtököt, sovány túrót, natúr joghurtot, felvágottakat, light sajtot, csirkemellet meg valamilyen halat, a tonhalat szeretem a legjobban zöldségkörettel. A kenyeret teljes kiőrlésű toast kenyérrel helyettesítettem, néha ettem zabkását is. Kerültem a tejfölt, olajos dolgokat, fehér kenyeret, magvakat, tésztát, rántásos ill. habarásos ételeket, zsírt, édességet, úgy magát a fehér lisztet, panírt, mirelit készítményeket, gyümölcs közül a szőlőt, banánt. Ja, és sok folyadékot ittam, de csak vizet és gyümölcs vagy zöld teát, nagy ritkán 100%-os gyümölcslevet vagy paradicsomlevet. Tehát semmi szénsavas, cukros lötyi. Júliusban, a születésnapomon ettem utoljára édességet :) Az elején pokoli volt, de már nem hiányzik.


Érdekes, a mozgást nem vittem túlzásba, sőt.. :D Heti 3x tornáztam itthon egy 45 perces Norbi DVD-re, és ennyi. A vibrációs tréninget november elején kezdtem.

2011. dec. 1. 18:45
 23/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok a fogyásodhoz! Sztem így pont jó vagy! Olyan kérdésem lenne, hogy ekkora fogyás után nem lóg a melled? Én is lefogytam fél év alatt 14 kg-ot. (81-67-re) De olyan plötynek éreztem a mellem, aztán visszahíztam 72-re. Most már a mellem tetszik, csak visszajött a hasam egy része is :(
2011. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm! :) A mellem sajnos lóg, puha, sok a fölösleges bőr rajta, nekem is ez a legnagyobb problémám, de még fogyni szeretnék, nem visszahízni. Gondolkodtam mellműtéten, de nem tudom, kicsit idegennek érzem magam a dologhoz, meg túl műnek. Viszont ha találok valami szolidat, ami nem nagy, nem kemény, akkor talán megcsináltatom. :(
2011. dec. 4. 12:29
 25/32 A kérdező kommentje:
Gondolom már senki nem nézi a kérdést, de már 69 kg vagyok! :D
2011. dec. 13. 09:57
 26/32 anonim ***** válasza:

Grat!:-)

Tudom, hogy 1-2 kilónak is már örül az ember ilyenkor.

(Én 67-nél megálltam hosszabb időre, így tök jó érzés volt, mikor sikerült lemenni 65-re:-))

2011. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy! :)
2011. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, gratulálok!
2011. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszi :) Meg hát az is nagy szám, hogy hatossal kezdődik! :D
2011. dec. 13. 14:54
 30/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok a fogyáshoz, ráadásul úgy, hogy egy év se kellett hozzá. :D De szerintem nem fogsz megállni 65-nél. Ilyen az ember, minél jobban megközelíti a célt, annál jobban ki akarja tolni.
2011. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!