Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt a fogyókúrát kipróbálnátok?

Ezt a fogyókúrát kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,3hónappal ezelőtt kitaláltam saját magamnak egy diétát,09.01-én kezdtem,88kg-an ,azóta csak jégsalátát ,paradicsomot,kígyó uborkát,ananászt ettem és citromos vizet és zöld teát ittam ennyi,mivel van kutyám,kutya séta volt ugyanugy csak dupla annyi ideig,3x1 óra,és ma megmértem magam 69kg vagyok :-)

folytatni fogom 55kg szeretnék lenni azaz ideális súlyom ,utána megint valami diétát kitalálok kicsit egészségesebbet pl halat fogok enni,az a baj nálam nagyon hamar eltudok hízni ebből elegem van ezért csinálok ilyen beteg diétát diétákat ,ti csinálnátok ilyen diétákat vagy az ésszerűbb de lassubb diétát fogyokurát választjátok


2011. dec. 1. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírnék sokáig ilyeneket enni. Én ettem mindent amit kívántam,1200-1300kcal-t egy nap és 6,5hónap alatt lement 32kg :) Napi rendszerességű sport mellett.
2011. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aham hát én nem bírok sokáig várni,türelmetlen vagyok,meg ha eszek akkor naa még egy falatot na még egyet....amit szeretek,de ha mint pl a salit...betudtam tartani hogy nem ettem belőle sokat...:)
2011. dec. 1. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

én igen.

lesz.arnám hogy az ember húsevő, vagy hogy 8-10 éve kondícionálom az izomzatomat, vesszen az egész! és végül is eszetlen zöldség evéssel még lehet kicsit zsírosodok is, úgyis már szégyellem a kockás hasam. nekem tetszik. ;)

2011. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de ha valaki nem akar izmos lenni, annak is rossz? mármint nem úgy izmos izmos, hanem sporttal megformált
2011. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor is rossz! a szived is izomból van ember!
2011. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
És arról ne is beszéljünk, hogy az agy kizárólag szénhidráttal táplálkozik. A vérkeringésben lévő glükóz mintegy kétharmadát hsználja fel. Képzeld el, benned mennyi lehet 3 salátalevél után?
2011. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!