Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eredményes fogyókúrát tudnátok...

Eredményes fogyókúrát tudnátok mondani, ugyanis elegem van (bővebben lenn. )?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok még tanulok egész nap ülök és rengeteget híztam majdnem 100 kg vagyok és elegem van belőle mert állandóan terhesnek néznek és az a baj h ha unatkozok vagy szomorú vagyok akkor is eszek :S el vagyok keseredve mert-lehet röhejesen tűnik de nem jönnek már rám azok a ruhák amik tavaly :S Ha van valakinek ötlete,tippe az eredményes és hatásos fogyókúrára nagyon szépen kérem ossza meg velem :( köszönöm
2011. nov. 15. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

ebben az esetben szükséged lesz hogy rendbe tedd az életes-lelked, és ne a nassolással elégítsd ki magad.

emellett pedig át kell térned normális táplálkozásra, sőt fogyás erejéig még a "normálisnál" kevesebbet is kell majd enned valamennyivel, és mozogni is kell, mert edzés nélkül a test csak megbetegszik, elzsírosodik.

ha erre készen vagy (amúgy nem olyan nagy dolog, szerintem) akkor linkelek olvasmányt, feltételezem nem oktattak mi számít emberi ételnek, milyen mennyiségeket eszik az ember, vagy milyen edzéseket célszerű végezni fogyás/ az egészség védelmében.

2011. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en tobb mint 100kg oltam amikor azt mondtam, na most elég lesz ebbol és neki allok, hogy emberi formam legyen. Attanulmanyoztam az osszes dietat és arra jutottam, hogy szamomra a legjobb a feherje dieta, a hust szeretem, ehetek belle barmennyit és hozza zoldségek gyumolcsok teák víz..millio félekeppen ellehet ezeket kesziteni, sosincs problémam vele..1hona alatt lement 13kg, ersze ez elvileg csak az elraktarozott viz volt..de a lenyeg hogy centimeterben mar nagyon latni és latvanyos masok szamara is és ez motival engem..26/L
2011. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Unatkozol? Hogy lehet, hogy egy 21 éves fiatal lány unatkozik??? Miért vagy szomorú?? A lelkeddel van baj és hiányzik belőled a pozitív energia. Belekerültél egy ördögi kőrbe. Pedig nem is hiszed hogy a megoldás csakis benned van...nélküled semmi sem megy. Akárki akármit is írhat ide neked. Elsőnek tessék elmenni egy könyvtárba és rácsodálkozni mennyi könyv van ami a betegségekkel foglalkozik, és megkönnyebbülten venni egy mély levegőt, és örülni annak, hogy te NEM vagy beteg. Ez az első lépés.

A pozitív gonoldokás megtanulható. Ha ez már megvan, csakis akkor láthatsz neki a tested megsegítésének. Szeretni kell magadat, mert ha ez nincs meg az egész életed egy diétákkal teletűzdelt, depresszióba hajló vakvágány lesz...te döntesz.

2011. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!