Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék de hogyan?

Fogyni szeretnék de hogyan?

Figyelt kérdés
42éves vagyok 158cm 95kg.Tudom nagyon sok.Éhezni nem tudok, szédülök és fáj a fejem ha nem eszem.AZ édeséget viszont imádom.Sportra nincs idöm.Minden nap fél négykor kelek,megyek dolgozni/fizikai/ estére hulla vagyok.
2008. márc. 25. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

igen kell fogynod, tönkre fognak menni a lábaid a szived...

mivel fizikai munkát végzel pesszívan sportolsz. ez nem is rossz kezdésnek, egyél normálisan elöször de figyelj oda mit. pl teljeskiörlésü kenyeret, egyél olyat ami sok rostot tartalmaz hogy könnyebb legyen az emésztésed. ne parízert sonkát egyél, ne zsíros disznóshúst ink´ßabb száraz csirkét, sok sok gyümölccsel és zöldséggel. aztán a kenyeret ahogy tudod vedd lejebb, ne tedd le egészen mert akkor szénhidrát hiányod lesz, de mondjuk napi egy szelet. cukrosakat elfelejteni, ha nagyon ragaszkodsz hozzá mert vércukor szint leesik akkor háztarási kekszet egyél, és ritkán egy kis szelet csokit. ha oda figyelsz nagyon hogy mit eszel a te súlyodnál nem kell fogyoznod hogy lefodj 10-20 kilot csak nagyon figyelni az étrendre. ha lehet 6 után már ne egyél, legyen reggeli tizórai ebéd uzsi és vacsi. ezzel 5x eszel de csak ekkor egyél ha megkívánsz valamit várj az uzsiig vele.

2008. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia!!!


SZerintem te az a fajta vagy aki kifogásokat keres, a korod ideális a fogyáshoz, a testsúlyod meg indokoltá teszi azt, pláne a magasságod tükrében.

Felsorolnék pár érvet miért is lenne jó ha sportolnál:


1. gyorsabb, tartósabb a fogyás mértéke,

2. közérzetjavító, immunredszer erősítő,

3. a fizikai munkát jobban fogod bírni, és az állóképességi terhelést is jobban fogod majd bírni, hozzáteszem egy idő elteltével, nem rögtön azonnal,

4. az anyagcseréd a maxon fog pörögni, ami a fogyás egyik alapfeltétele, enélkül lehetetlen zsírt veszíteni /nem a testsúlyodból kell veszítened, hanem a zsírodból az izmod javára!!!/


és még sorolhatnám,


Amit muszáj megtenned: mindenféle szemét kaja elhagyása, liszt, cukor, só, tilos!!!

Rá kell állj egy tiszta étrendre, van akinek ez egyből megy, van akinek hozzá kell szoktatnia magát. Ez rajtad áll.

Dohányzás, alkohol fogyásztás nem játszik.


A sportra pedíg van időd. Gondolom 7/7 nap csak nem dolgozol reggeltől estig, de ha még így is van, akkor is tudsz időt szakítani: AKI A CÉLT AKARJA, ANNAK AZ ESZKÖZÖKET IS AKARNIA KELL - közhely, de igaz!!!


Éhezni ne éhezz, ez butaság. Napi 8x étkezés a minimum, és diéta.


Hogy mennyire komolyan gondolod a dolgot hűen fogja példázni hogy végigolvasod-e ezeket az oldalakat, amit küldök. Ha bármi kérdés van írj nyugodtan.


[link]


[link]

etes.php


[link]


[link]


sok sikert, ha bármi kérdés van írj


ÉS ESTE 6 UTÁN EGYÉL, NEM TUDOM HONNÉT VESZIK EGYESEK EZT, DE OSTOBASÁG, MÁR CSAK HA TANULTÁL BIOLÓGIÁT IS TUDNOD KELLENE!!

2008. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jókat írt az előző.

Tudnod kell, hogy az életmódod egyenlő a lassú öngyilkossággal. Én elhiszem, hogy a munka fontos, de mit érsz vele, ha fiatalon meghalsz?

Az egészségednél SEMMI sem fontosabb, te pedig MINDENT rosszul csinálsz. Változtatnod kell az életmódodon, és ha ez azon múlik, már holnap add be a felmondásod a munkahelyeden.

Válts életmódot és munkát is, ne éhezz soha, sportolj, és ne kelj fél 4-kor, mert a pihenés is fontos. Csak így van esélyed.

2008. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem eszem este 6 után, párom 6 körül ér haza, mi akkor eszünk és én utána már édeséget sem kívánom. párom néha eszik egy joghurtot még de mást nem. ha 7 8 körül eszek mert úgy jön ki a lépés már nem is vagyok nagyon éhes. biztos csak megszokás, de nekem kell mert 8-tol már tv elött vagyunk vagy olvasunk de már semmi mozgás nincs.
2008. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!