Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklit, vagy elliptikus...

Szobabiciklit, vagy elliptikus trénert?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok? Annyi ilyen kérdést elolvastam már, és nagyon megoszlanak a vélemények! nem akarom, hogy kidobott pénz legyen! Valaki a szobabiciklire írja, hogy sokkal jobb, valaki meg az elliptikus trénerre! Nekem 10 kilót kell leadnom (diétázom, és tornázom DVD-re)4 már lement, de unalmasak ezek a DVD-s tornák és idegesítő már :S. Melyik a jobb? melyikkel érdekesebb a mozgás... TAPASZTALATOKat is írhattok!
2011. dec. 6. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
elliptikus trénert jobban szeretem. a szobabiciklitől fás a hátsóm a kényelmetlen üléstől.
2011. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ajisa válasza:
Nekem speciel szobabicaj van itthon és azt használom itthon sztem jobb abból is kifolyólag h olcsóbb a hatást ugyan úgy eltudod vele érni simán rajta ülve tekersz,felállva,váltogatott nehézségekkel és a hatás ugyan úgy is meg van a karoknál pedig ott a súlyzó tekerés közben v akár vizes flakon és jó pár ezer forintot meglehet vele spórolni rendszeres napi 5x étkezés mellett én fogytam vele 10kg 2.5hónap alatt de hát ugye ez mindenkinél más! Remélem tudtam segíteni!
2011. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább az elliptikus trénerre szavazok.
2011. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elliptikus trénert kérek, szobabiciklim már van. Köszi!
2011. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen elliptikus tréner,jobban megdolgoztat.

A biciklin csak csücsülsz és tekersz.

Az e.tréner pedig teljesen átmozgat.

2011. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ellipszis.
2011. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!