Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez lehetséges tegnap reggel...

Ez lehetséges tegnap reggel 66kg voltam, ma reggel meg 68kg, híztam?

Figyelt kérdés
súly
2011. dec. 8. 05:31
 1/9 anonim válasza:
hááá azz kizárt dolog
2011. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem szartál.
2011. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet vízvisszatartás, vagy az előző válaszolónak igazat adva, még nem jött ki, ami tegnap bement.
2011. dec. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak h..e vagy.. affene, kora délelőtt van, és már most nem tudok normális stílusban tisztelettel írni.. hogy bas,zná meg!

szóval, a {kg} az tömeg, nem súly.

a testtömeg változásod meg nem hízás, hízás zsír vagy izom növekedés!

ha éppen egy 10 kilós súlyzóval edzel, biztos rendszeresen van ilyen, az nem azt jelenti, hogy 10 kilót hízol 10 percre.

2011. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ó, ne is mondd:) én képes vagyok reggel 53, 8-ról felmenni estére 58-ra:D

tényleg a kajamennyiségtől függ, ami még nem jött ki belőled, meg vízingadozás, stb:) ne stresszelj rajta.1-3 kg ingadozás nem azt jelenti, h egyik napról a másikra hízol zsírban ennyit.(bár idegesítő nekem is, tudom, h rossz érzés).De nincs baj, nyugi:)

2011. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

??? előző nem értem...

Gondolom azt akarta írni, hogy ha normál életvitelt folytatsz, netalán még oda is figyelsz arra mit eszel és mennyit mozogsz, akkor nem szedhettél fel egy este alatt 2 kg-ot, ez inkább víz vagy a bement kaja ami még nem jött ki, vagy épp ha izmosodsz az is lehet nehéz (bár ilyen rövid idő alatt nem 2 kg az sem).

Ne ess kétségbe, és főleg ne mérd magad gyakran, mert csak az idegeid mennek rá.

Ott a tükör, ott vannak a ruhák, azokat nézd, hogy állnak rajtad, a kilók nem jelentenek semmit sem. Ne a kilóknak fogyj, hanem a tükörnek!

2011. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mármint a 4. kommentelő írt mindeféle értelmetlenséget...
2011. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is van, hogy egyik nap 64 kg vagyok, aztán másnap meg 67.

Ha nehezebb, puffasztó ételt eszel (káposzta, borsó, kukorica), akkor azt tovább tart a szervezetednek feldolgozni. A folyadékmennyiségtől is függ, meg rengeteg oka van még.

Egy nap alatt nem hízhat egy ember annyit, hogy azt a mérleg mutassa.

2011. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha csaj vagy,akkor lehetséges,hogy éppen megvan a menzeszed,mert akkor nőknél gyakori hogy a mensi alatt 1-5kg rádmegy,de miután vége van máris "lemegy"
2011. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!