Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem mozdul a mérleg?

Miért nem mozdul a mérleg?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja, heti 3-szor járok konditeremben, egy órát taposó gépezek, biciklizek, mikor melyik. Egyáltalán nem fogyok. Semmit. Jó oké, kenyeret eszem. De barnát. És egy nap 2 szelet kenyeret eszem meg suliban egy szendvicsként. Aztán este 5-6 fele vacsizom valamit, amit anya főz. Nem ennék kenyeret suliban, de hát mi mást vihetnék? Egy-egy alma, de nem ehetek olyat egész nap.. Nem eszek sokat, mégse mozdul a mérleg. Jó oké, nem vagyok kövér. Csak combban és fenékben kicsit erősebb az átlagnál. De egyszerűen képtelen vagyok elviselni. Nem tudom elfogadni hiába próbálkozom. Már 3 éve nem volt rajtam térd fölé érő rövidnadrág vagy szoknya, a szoknyát mindenképp kerülöm. Sokszor még a 25-30 fokos melegben is hosszúnadrágban mentem suliba/ide-oda, hogy ne kelljen a lábamat mutogatni. Egyszer sem voltam strandon idén nyáron sem. Nem tudok mit csinálni lassan már, kikészít hogy nem tudok fogyni. Mit tehetnék? 16/L (170 cm, 64 kg - ez így nem sok, de akkor is van ebből olyan 8-10 kg felesleg, ami zsír és nem kell :S:/)
2011. dec. 8. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogyás alapja a jól összeállított étrend. Ha nem jó az étrended, taposhatsz napi több órát, nem fogsz fogyni.
2011. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. sporttal eleinte van egy kis tömeg növekedés, mert több tápanyagot tartalékolnak az izmok.

evés: napi 5, minőségi étkezés. zöldséggel, fogyás alatt mondjuk gyümölcsöt annyira nem kell erőltetni.

sok hússal, sok folyadékkal a belassult anyagcserét fel kell pörgetni, ez pár hét-hónap, edzés mellett utána sokkal normálisabban lehet zsírt leadni.

tudom, van olyan csaj (de gondolom hím is) aki annyit nem eszik mint egy kutya, mégis stagnál a súlya. hát, talán kicsit aktívabban kéne élniük. mi a fa.szt gondolnak az embertömegek, a küzdősportok azért vannak hogy néhány hülye szétverje egymást? a fenéket, az emberi testnek intenzív mozgásra van szüksége, hogy egészséges legyen, ezt nem lehet eléggé hangsúlyozni!

Aczél.

2011. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!