Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? A mérleg nem mozdul

Miért van ez? A mérleg nem mozdul

Figyelt kérdés

nagyon el vagyok keseredve. 1 hete diétázom elég keményen (pirítós-graham.kenyér-tojás néha,sok zöldség). a nadrágomba már kényelmesen beleférek, de a mérleg nyelve nem mozdul...:'( mitől lehet ez???:(

20Ł160/75


2010. okt. 12. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd fog, ha abbahagyod a koplalást. Csak éppen nem lefelé, hanem felfelé... Ez törvényszerű.


Írd le, mikor mit eszel, anélkül nehéz bármit is mondani.


(Mellesleg ha a graham kenyeret meg tudod pirítani, az nem igazi teljes kiörl, mert az nem lehet megpirítani. Nem mindegy, hogy a kenyér tk. lisztTEL vagy lisztBŐL készül. Ami lisztTEL van, abban alig van tk. liszt, ill. graham liszt. Pont ugyanolyan szar, mint a fehér kenyér.)

2010. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
reggel/délelőtt almát meg joghurtot szoktam enni. reggelizni sosem reggeliztem, rosszul leszek, ha felkelés után eszem, szóval ez nem nagy változás. ha hazaérek a suliból ez dél és fél4 között változó idő, akkor eszem egy szelet graham.kenyeret tejföllel meg sok zöldséggel, legfőképpen hagyma uborka néha paradicsom. a kenyeret nem az, h megpirítom, mert nem pirul meg, csak ropogósabb lesz, így jobban szeretem. néha főzök mellé tojást. este ugyan ezt eszem, 6-7 körül. chipset, csokit nem eszek,se sütit, se semmi mást azon kívül, amit írtam, pedig eddig majdnem naponta, de minden másnap tuti ettem valamelyiket, főképpen este az ágyban, filmnézés közben.
2010. okt. 12. 13:05
 3/8 anonim válasza:
sportolj valamit
2010. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Türelem !
2010. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A türelem itt csak betegséghez vezet maximum.

Ennél rosszabbat nem is tehetnél magaddal. Az alma meg a joghurt nem reggeli. Én sem bírok enni reggel, de 8-9-10 körül igen. Te gyakorlatilag ebédig (ami néha fél 4!!) koplalsz. Az ebéded sz*rt se ér, a szénhidrátot (kenyér) reggel kéne enni, fehérjét meg nem ettél. (1-2 tojás baromi kevés egész napra.) Ráadásul kevés is az egész. Ennél már csak a vacsora rosszabb, amikor már nem illik szénhidrátot enni, de mivel egész nap nem ettél semmit, gondolom, marha éhes lehetsz.

Az anyagcseréd lelassult a koplalástól, ezért nem fogysz. Fehérjét nem eszel, a szervezeted az izmokból próbál kétségbeesetten energiához jutni, többek között a szívizomból! Én a helyedben meggondolnám, mit művelek magammal.

A hagymában és uborkában alig van valami kis tápanyag, bár mindkettő egészséges, nem helyettesíti a változatos és normális étkezést.

Sajnos innen csak felfelé vezet az út, mármint súlyban. Fogyni nem fogsz, legyengülni igen. Szerintem ez nincs 500-700 kalóriánál több, a súlytartáshoz kb. 2000-re lenne szükséged. A töredékét eszed. Ha áttérsz egy 1000 kalóriás diétára, ami még mindig koplalás, de kétszer ennyi, mint ez, már attól hízni fogsz, mert a szervezeted az utolsó kalóriát is tartalékolja, hogy felkészüljön a következő örült koplalásodra. Ha csináltál volna egy épeszű 1500 kalóriás diétát, szépen lassan lefogytál volna, és ha 1800-ra emeled a végén, nem hízod vissza a duplálját.

Reggeli: kenyér, tojás, zöldség (lehet felvágott is)

Ebéd, vacsora: fehérje zöldséggel

Ha szükséges, tízórai, uzsonna: joghurt, gyümölcs.

Ezek az alapelvek, részletesen kicsit bonyolultabb, de nagyjából így lehet lefogyni.

Mellette sport.


Első voltam.

2010. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy is diétázol!Kenyér,kenyér-kenyérrel?

Egyél fehérjedúsan sokat,szénhidrátot meg keveset.2 nap alatt reagál rá a test.

2010. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
graham-kenyér, és ma 2 szelet/nap...ma pl. csak egy tányér zacskós levest-currys csirke-ettem...
2010. okt. 12. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát... a zacskós leves meg aztán különösen egészséges. Azt hiszed, hogy ha megeszel egy zacskó ízfokozót, attól lefogysz? Vagy így próbálod magad tartósítani, nehogy éhen halj?

Fogd már fel végre, hogy a fogyókúra nem arról szól, hogy semmit nem eszel, ami szükséges a tested működéséhez!!!

Fehérjére (húsra) és zöldségekre (vitamin, rost) van szükséged, ezek nem hízlalnak.

Minden más elhagyhagyható, de ezek NEM!

De csak hajtod a magadét, és nem érted, miért nem fogysz...

Nekem mindegy, a te tested, a te egészséged, majd rájössz előbb-utóbb.

2010. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!