Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miylen fogyókúrát kezdjek el...

Miylen fogyókúrát kezdjek el ha csak 4-5 kg-ot akarok leadni? Mennyi idő alatt tudán ezt elérni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Norbi update.

Nekem 3 hét alatt lement 4 kiló, de én 89 kilóról indultam, szóval attól is függ, hogy mennyi rajtad a fölösleg. Egyébként ajánlom hozzá szintén Norbi aerob tornáját is.

Túl drasztikus fogyókúrába nem érdemes kezdeni, mert ha utána visszaállsz a "normál" étkezésre, akkor majdnem a duplája visszajön annak, ami lement.

Szóval a fogyókúra helyett inkább életmód és életmód váltást javaslok.

Szokott itt lenni egy másik hozzászóló aki egy bodybuilderes linket be szokott rakni, az is nagyon hasznos és okos dolgok vannak, de én Norbi párti vagyok :))) (pedig a fizimiskáját nem bírom szegény embernek, de a módszere jó)

2009. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

*életmód és étkezési szokás

bocs... :)

2009. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is ez volt a célom. Télen felszedtem 4 kilót, és nyárra leadtam. Én futottam heti 3x vagy 4x 5 km-t, és este nem ettem 7 után hízlaló kaját, csak vmi könnyűt. ( pl egy natúr joghurt). Nekem le is ment így.
2009. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!