Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 70 kg vagyon 170 cm, ha nem...

70 kg vagyon 170 cm, ha nem eszek kenyeret, krumplit, tésztát, mennyi idő alatt fogyhatok le kb.5-7 kg-ot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 10:42
 1/9 anonim válasza:
vmi sport esetleg?
2011. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
heti 1-2 óra napi kb. 1/2 óra férne bele
2011. dec. 14. 10:46
 3/9 Antimod ***** válasza:

Másfél-két hónap alatt, de szigorúan tartanod kell ezt a diétát.

Ehetsz kenyeret, de ne legyen benne fehérliszt, a cukrot teljesen hanyagold. Durumtésztát pl. ehetsz.

2011. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem így nem is fogsz fogyni. Heti 1-2 óra sport férne bele csak ?:) Ne röhögtess már. Azért netezni van időd, meg gondolom tv-t nézni is. Jajj, a lustaság.
2011. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
gondolom te meg tökéletes alakkal netezel
2011. dec. 14. 11:47
 6/9 anonim válasza:
21%
igen, ez jellemző, hogy mindenkinek van ideje mindenre, csak arra nem ami megerőltető
2011. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LadyLee ***** válasza:
64%

A mozgás eléggé elhanyagolható a fogyás szempontjából - legfeljebb 20-25%-nyit tehet hozzá a sikerhez. Tehát pusztán diétával is nagyon szépen le lehet fogyni. Viszont a mozgás segít, hogy ne csak "elsorvadj" hanem feszes maradj. Nem beszélve a közérzetjavító és az egészségre egyébként gyakorolt jótékony hatásáról.


Szóval nyilván mindenképpen javasolt mozogni, főleg, mert mozogni JÓ! :)


De lefogyni le lehet nélküle is.

2011. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Az hülyeség hogy nem eszel kenyeret,tésztát meg krumplit. Ha ezek helyett mást eszel akkor ugyan ott vagy.Ismerek olyat aki nem eszik kenyeret viszont helyette megeszik reggelire egy zacskó puffasztott búzát,utálja,de állítása szerint ez "fogyókúrás". Na már most 1zacsi 100g pufibúza 345kcal. 100g kenyér (2nagy szelet) 260kcal. Na ebben az esetben sokkal jobban járna ha megenné a normál kenyeret,mert kevesebb kcal,laktatóbb,és finomabb is. De olyan okos mint egy betonalma -.-"


Akkor lenne jó ha ezek helyett alacsonyabb kalóriájú ételeket ennél mint pl,zöldség. Igaz ezekkel biztosan nem laksz jól és éhes leszel.


Legyen akár durum vagy teljes kiőrlésű kenyér vagy tészta,diéta szempontjából édes mindegy hogy melyiket eszed mert azonos a kalóriatartalmuk.

2011. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én a kenyeret, tésztát, krumplit tényleg sok zöldséggel pótolom. többször keveset eszem. sok gyümölcsöt kezdtem el enni. sovány sajtot, túrót, abonett kenyeret eszem.

Ma pl. az ebéd a munkahelyi pörkölthöz nem a tésztát hanem jégsalátát, lila hagymát, sovány sonkát összekeverve ettem meg. (és nem vagyok éhes)reggelire mekis grill csirke salátának a felét ettem meg.

2011. dec. 15. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!