Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetem a...

Mivel helyettesíthetem a kenyeret és tészta féléket?

Figyelt kérdés
Szeretnék drasztikus diétát magamnak és sokan mondják hogy ezt a kettőt kéne kiűzni az életemből,ha elmegyek dolgozni mindig is szendvicseket ettem amit magamnak készítettem,mostanság olcsóbb kaja miatt konyhakosztot eszek,mármint "menza" kaját ebédelek délutánonként.Mivel hogy nem vet fel a pénz így olcsóbb megoldások jöhetnek csak szóba.Köszönöm előre is válaszotokat!
2011. dec. 14. 22:10
 1/5 pepcike válasza:

Semmivel. :S

Én régebben,vittem szenya helyett 2 pufi rizst benne sonkát. Azóta alig tudok rágondolni, bevizesedett a pufirizs, de még igy is az volt az egyik legkényelmesebb megoldás.

Az izét, meg a laktatóságát nem tudod pótolni, főleg nem olcsón. Még a zabpehelyre/zabkorpára esküszöm, drasztikus diétába szerintem belefér heti 1-szer, nagyon tápláló, rostos, laktató, finom. Egyébként ami olcsó és kényelmes gyümi, zöldség...

Persze azt tudod, hogy ez a diéta nem célravezető!?

YOYO lesz sajnos mindig az ilyenekől.:( Ha mozogsz heti3-szor 4-szer az már elég, hogy csinosan,feszesen tartsd magad, akármennyi felesleg van rajtad.

Azért sok sikert hozzá, én is mindig belekezdek ezekbe.:)

2011. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod Nálam az a helyzet hogy volt amikor csak kondiztam nagyon sokat minden nap és délutánonként nem ettem semmit de azzal csak azt értem el hogy jó kondiban vagyok és az agyam is jobban pörög és semmi több,nekem viszont tényleg nagy fogyásra van szükségem,majd rá kell szoktatnom magam egy olyan táplálkozásra amitől tényleg fogynék.
2011. dec. 15. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit átfogalmaznám az illetők tanácsát. Nem a kenyeret és a tésztaféléket kellne kiírtanod az életedből, hanem a finomlisztes és cukros dolgokat. A kettő nem ugyanaz...

A kenyérre (ha már igazi, jó és adalékmentes) és a tésztára csak annyi vonatkozik, hogy mértékkel fogyasszad. Hetente 1 alkalommal javasolnám a tésztát. A kenyérre ugyanez nem érvényes, de nem kell naponta 5 szeletet megenni... Az egészséges dolgok valóban nem a legolcsóbbak, de az egészségednél drágább dolog nem létezik. Szerintem.

2011. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szió! Én 5-6 hónap alatt 10kg-t fogytam. Ajánlom figyelmedbe az abonettet ami csak 15kcal (pizzas), arra tehetsz felvágottat is:)! A kenyeret s a tésztát ki kell iktatni teljesen az étrendedből!És az abonett csak 200ft! Egy egész csomag elég egy napra. :) Remélem segítettem
2011. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már évente cukormentesen étkezem,a családban cukorbeteg van és szolidaritásból mi is édesítő szerezünk már mindent(és olcsóbb is mint a cukor)

Köszönöm válaszaitokat,majd még lehet vitát nyitni a témából :)

2011. dec. 15. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!