Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 53kg-nál...

Miért van az, hogy 53kg-nál leáll a fogyás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy iszonyat lassan megy tovább 50kg szeretnék lenni, de 65-ről fogytam le, tehát 12kg-t fogytam. Szeretnék még 3-at de nagyon kínlódok vele!!!
2011. dec. 15. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Talán elérted azt a pontot, amikor már nem kellene fogyni, nem? milyen magas vagy?
2011. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! 169-170. Rendben van, csak még azt a 3kg-t szeretném "leküzdeni".
2011. dec. 15. 12:28
 3/16 anonim ***** válasza:

A szervezet jobban tudja mennyi a minimum.

Én 176 vagyok, 56 kilónál állok meg így, mint Te. Egyszer alámentem rettentő akarással, rögvest elmúlt a menstruációm, és nem is jött vissza amíg 60 kilóra vissza nem híztam.


Ne erőltesd, nem éri meg az a három kiló.

2011. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen! Ez ismerős nekem is 4 hónapig nem volt. A nőgyógyász azt mondta, hogy a fogyókúrától nem marad el...A frászt nem.....
2011. dec. 15. 12:35
 5/16 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz 50 kiló nagyon kevés, ne tedd tönkre magad, hidd el nem éri meg...
2011. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de rossz, ha az ember nem érzi jól magát a bőrében. Én sajnos még nem érzem így jól magam.
2011. dec. 15. 12:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt a fajta mentalitást én sohasem fogom megérteni...de hát a te egészséged a te kezedben van.
2011. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szia! Én 158 cm vagyok és 50 kg és a párom szerint nagyon vékony. A te magasságodhoz még az 53 is kevés. Nemcsak a testedben, a lelkedben is át kell magad egy kicsit formálnod. Eddig még én is fogyni akartam, mert én 74 kg-ról fogytam le. Most fél éve stagnál a súlyom, de már elfogadtam, hogy nem leszek már soha 48 kg-s 2 gyerek után. Azóta nem látom húsosnak magam.
2011. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A BMI-d már most is alacsonyabb a normálisnál. Ha így nem vagy elégedett és még fogyni akarsz, akkor vagy a fejedben van a probléma, vagy a fogyás során minden izmot lebontottál - és ezért nem vagy elég feszes. Tessék mostmár súlytartó étrendre átállni, és nagyobb súlyokkal edzeni!
2011. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Félreértettél valamit.

A fogyókúrától normális esetben nem marad el a menzesz, ez igaz. Te az amúgy normális testúlyodból lefogytál 12-t. Ettől viszont elmarad.

Ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor kérj segítséget pszichológustól vagy (kezdetnek) olvass személyiségfejlesztő könyveket, de ne ezoterikus szarságokat.

Az önbizalomhiány személyiségbeli probléma, és a kóros soványság és a -3 kiló NEM oldja meg.

Hiába fogysz le, ugyanúgy fogod utálni magad. Ráadásul meddő is leszel, ha nem jön meg, az ugyanis azt jelenti, hogy nincs peteérésed, nem lehet gyereked. Lehet, hogy most nem is akarsz még, de gondolom, később igen, ezért nem lenne jó végleges károsodást okozni magadnak, mert könnyen előfordulhat, hogy a majdani férjed elhagy egy töltött galambért, aki viszont tud neki szülni.

2011. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!