Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A héten minden nap sok fehérjé...

A héten minden nap sok fehérjét ettem és kevés szénhidrátot. Ma viszont sok szénhidrátot ettem (1 kg szaloncukor! ) Ez miben fog befolyásolni?

Figyelt kérdés

Szóval ma ünneplés miatt elszálltam egy kicsit. Megettem 1 kg szaloncukrot (nem kevesebbet!!) és 500-600 g mézeskalácsot.


Tudom, iszonyatosan sok, de hatalmas ünneplés volt.


Holnap folytatnám a tojás, hús, zöldség napokat, amiben inkább nagy arányban a fehérje van és nagyon kevés szénhidrát.


Tudok-e fogyni tovább?


(Ja, s a sport természetes, hogy napi 1 órát futok továbbra is.)


170/65


27 L


Fogyni szeretnék még.


2011. dec. 17. 21:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
hehe
2011. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A "hehe" az nem válasz.
2011. dec. 17. 21:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ezek az elcsábulások nem túl jók, sőt:)))

Gondolom nem minden héten van ilyen, úgyhogy nyugi...

Az állati fehérjével azért ne ess túlzásba....egyensúlyba kell lenni annak, amit beviszel a szervezetedbe.

2011. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, igyekszem egyensúlyba maradni ezekkel a dolgokkal is. Viszont most mennyire fog lelassulni a fogyásom ettől? Mármint tudom, hogy most nem fogok meghízni ettől 5 kg-ot (remélem), de mennyi idő míg ez úgy mondd "kiürül" a szervezetből?


Azt is tudom, hogy van ilyen szénhidrát hintáztatás, de mondjuk ott azt írják, hogy a "nagy bűnözés" az inkább csak mondjuk egy szelet pizza vagy ilyesmi. Szóval nem 1 kg tömény "cukor".


Szóval most ennek a hatására vagyok kíváncsi, hogy mennyire lassít be vagy állítja meg a dolgokat.

2011. dec. 17. 21:31
 5/12 A kérdező kommentje:

Amit észrevettem ettől, hogy a napokban amikor nagy wc-n voltam, akkor nem volt valami "nagy eredmény", mivel nem vittem be annyira sok ételt sem.


A mai napon viszont többször voltam wc-n és egyszer meg egy nagyon erős hasmenés is elkapott. A lovak megirigyelhetnének...


Viszont azt nem merem állítani, hogy a hasmenés különösen ettől lehet, mert most egy kicsit beteg is vagyok (meghűlés, nátha ilyesmi...)

2011. dec. 17. 21:34
 6/12 A kérdező kommentje:

Talán egy kicsit megindult jobban a kiválasztás, de ettől még nem hiszem, hogy jó hatása lehet és ráadásul az inzulin szint is most a plafont verdesi emiatt.



Legalább remélem hogy most ettől egy ideig nem leszek "szénhidrát éhes".


Írjatok.

2011. dec. 17. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
1 kg szaloncukrot és 600 g mézeskalácsot ettél volna, akkor olyan masszívan rosszul lennél, hogy nem ide írogatnál 1 kg szaloncukor az legalább 100-120 szem, és ennyi cukor úgy felvitte volna a vércukorszinted, hogy baromi rosszul lennél
2011. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mintha csak ezt en irtam volna :D kivéve a szaloncukrot..en is feherje dietan vagyok, de sutottem a mezeskalácsokat es elcsábultam..de letornaztam :D
2011. dec. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Közel nincs 100-120 szem. Max 80szem szalonukor. Az meg azért nem olyan hűű de sok. Én is simán megtudnék annyit enni...karácsonykor fogok is XD


Kérdező, Egészségedre ha jól esett. Nem lesz semmi gond,ha mától folytatod a diétádat!

2011. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fel fog menni a vércukor szinted, az inzulin szinted, majd lecsökken mindkettő. ez történik, már múlt időben. tehát a vér hormonszintedben befolyásol például.
2011. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!