Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklizéssel lehet fogyni?

Szobabiciklizéssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ha kemény tekerek és megfelelően táplálkozok.

A zsír is égni fog vagy csak az izom nő alatta?


2011. dec. 18. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek bőven jó, de ha már nagyon megindult a fogyás akkor mással is kell próbálkozni mert ha csak 1 dolgot fogsz csinálni akkor csak lábra meg maximum hason fogyhatsz és izmosodhatsz de inkább lábnál. Javaslom majd a kocogást, és ha lehetőséged van rá akkor az úszást is.
2011. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


Igen a zsír is égni fog, heti 7 alkalommal, reggel éhgyomorra 130 as pulzussal 1 órán keresztül mehet, viszont ha a diétád nem precíz és nem edzel súlyokkal is heti 3x az eredmény sem lesz olyan. Vékony leszel, de alakod nem lesz sajnos.

2011. dec. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem jó kocogni ilyen hidegbe.

Az úszás megoldható heti 2-3 alkalommal és az ilyen torna videók is napi egy órában.

Szóval torna+biciklizés meg egy kis úszás elég lesz?

2011. dec. 19. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:
az izmod nem fog nőni.. azt írtad, megfelelően táplálkozol. ez azt jelenti, hogy fogyáshoz megfelelően táplálkozol, tehát te magas írtad, hogy fogysz.
2011. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem a szobabringától csak a térdem fájdult meg és olyan unalmas is.


Sima bringától egyszer fogytam, mikor sokat dolgoztam, messze volt a munkahelyem, bringával jártam be, egy nap 2x, de volt hogy 4x ha haza kellett menni valamiért és kajálni se nagyon volt időm. Elég nagy kínlódás volt, de ettől 1 hét alatt elfogyott a mellem. Kb ezt vette észre egy haverom :D Mellesleg a bringa olyan, hogy valamennyit enni kell ahhoz, hogy ne fordulj le róla menet közben, én pl csokikkal nyomtam és úgy is fogytam. Kellett azért valami kis energia, hogy ki ne dőljek :D


Van olyan bringás haverom, aki elég izmos. Szálkás izom, semmmi zsír. Ő pl most a garázsban nyomja, rendes bringával, de a bringa alá van téve neki szerkezet, amitől helyben áll és úgy tud tekerni.


Azért jobb a rendes bicikli, mert ergonómiailag jobban illeszkedik az ember testéhez, nem fájdul meg rajta a térded, hátad, stb, ha a bringa neked pont jó méretű.

De ez is nagyon unalmas. Ő napi 2 órát teker. Sok kitartás kell hozzá, és ha túl meleg van, ott nem fúj szembe a szél, eléggé le szokott izzadni.

2011. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!