Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség kellene fogyáshoz,...

Segítség kellene fogyáshoz, tanácsok? (többi lent)

Figyelt kérdés

(KICSIT HOSSZÚRA SIKEREDETT, DE KÉRLEK OLVASSÁTOK EL, ÉS VÁROM A VÁLASZOKAT)


Nemsokára betöltöm a 14. évemet.

Idén fogok ballagni az általános iskolából.

168 cm, 70 kg felett vagyok, és túlsúlyos.

Majdnem minden nap van tesi óránk,de olyan értelmetlen feladatok csinálunk, mármint abban értelmetlen h nem lehet vele lefogyni... szekrényugrás, stb.

Azért szeretnék lefogyni, mert zavar az őrületesen nagy hasam.... jó, van combom is, de a hasam zavar a legjobban, és a ballagásomra nem szeretném azt áténi hogy nem lesz jó rám az a ruha ami nekem tetszik...

Szabadidőmben nem nagyon mozgok, általában gépezek... és filmet nézek a gépen :D

Konditerembe azért nem megyek, mert nem igen szeretem hogy annyian vannak....



Olyan segítségre gondoltam hogy linkelhetnétek videókat itthoni hasi gyakorlatokra, mert nem igen találtam.


Tavaly volt egy videó amiben voltak hasi gyakorlatok, 2 hétig csináltam, utána meguntam, meg halogattam.

De azt a videót már nem találom :D


Általában nem adom fel a dolgokat, de ilyen dologban szerintem megtörök.

Majdnem minden nap enNÉk csipszet :P de csak majdnem minden 2.-3. napra jutok hozzá... szóval 2-3 naponta eszem csak csipszet.

Unalomból is eszek, ami van itthon...

a hazaértünk egy bevásárlásból.. és vannak nyalánkságok, mindent rögtön befalok... pedig érzem hogy tele vagyok.

Egyszer volt olyan hogy nem ettem meg mindent:

Mikor nem rég beteg voltam és hánytam..... az orvos azt mondta hogy ma (mármint akkor) már ne egyek, csak pár szem ropit..., na akkor úgy is volt, mert anya megtiltott minden mást..

Tulajdonképpen azért is eszek, mert félek h megeszi más. Volt már rá példa hogy meghagytam egy kis rántotthúst (kedvencem:D) és másnap mikor ettem volna meg, már megették a családtagjaim -.-


2011. dec. 22. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Általában gépezel - mozogj helyette intenzíven napi fél órát!

2. Hasról nem hasi gyakorlatokkal, felüléssel fogyunk, hanem általános diétával, mellé aerob edzéssel, ami elégeti a felesleges zsírtartalékokat, többek között a hasról is.

3. Konditerem nem szükséges, otthon is lehet fekvőtámaszozni, húzódzkodni, vagy ki lehet menni futni az erdőbe.

4. Meguntam halogattam - világos célt tűzz ki magad elé, dátummal, határidővel, ha lehet fotóval, hogy minél jobban tudatosodjon a cél, és ne add fel hamar!

5. Chips = szemét

6. Unalomból evés = ha 200 kg akarsz lenni hajrá!

7. Beszéljétek meg, ki mit eszik, és akkor nem lesz éhezés!

8. Nézd át, mit jelent helyesen étkezni, mert gondolom most zűrzavar van a fejedben --> body.builder.hu Alapismeretek!

2011. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon becsülendő, hogy nem ballagás előtt két héttel jutott az eszedbe, tehát még bőven meglehet az áhított súly aminek eléréséhez sok sikert kívánok!
2011. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2011. dec. 22. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!:)

Én 1hónapja 60kg voltam a 163centimhez. nagyon zavart,és csak annyit csináltam,hogy nem ettem semmit vacsira. Reggelire valamit,ebédet rendesen hogy ne éhezzek annyira,és utána már csak 1 almát délután,de csak ha nagyon éhes voltam már. És 3hét alatt kb,ledobtam 7kg-ot,és sokkal jobban érzem magam. Világ életemben mindig kis duci gyerek voltam,és megelégeltem a dolgot.

Hidd el menni fog,csak egyél sok gyümölcsöt meg zöldséget,igyál sok vizet,és facebook helyett mondjuk menj el futni,vagy csinálj meg egy-két hasizomgyakorlatot.;)

sok sikert:)

2011. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

végülis sokkal egyszerűbb a vacsorát kihagyni, mint ennyit enni de egész nap. és akkor még az anyagcsere is gyorsabb maradna, nem lenne fél napon át tápanyag hiány.

ezeket a csoda történeteket át lehetne írni annyira csak, hogy "egy étkezéssel kevesebbet ettem, de egész napra szétbontottam az étkezéseimet" --> és akkor nem kezdene más fiatal vagy befolyásolható ember is koplalásokba fél napon át.

2011. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aczélra hallgass mindenképp, ne az előtte íróra!

Én úgy és olyan dolgokat ettem, amiket itt a "szakértőbb" emberek írtak és eddig 15kg-ot fogytam. Igaz, én nem kb. 6 hét alatt (ha már a kedves másik válaszoló 3 hét alatt 7-et :D), hanem kb. 3-4 hónap alatt. Szerintem sokkal több értelme volt, mint ha 1 hónap alatt ment volna le, aztán visszajött volna a duplája.

Egyébként hajrá, kitartást, és csak a cél lebegjen a szemed előtt!

2011. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rejtsd el a kajádat egy külön rekeszébe a hűtőnek, vagy a szekrényedbe :D
2012. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!