Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő kardioedzésnek-fo...

Ez megfelelő kardioedzésnek-fogyáshoz?

Figyelt kérdés

20-25perc bicikli, 20km;

20-25perc gyorsgyaloglás, 2km


minden nap H-Pig


kaja mellé csak csirkemell meg rizs, napi3X (enyiszer tudom megoldani)

reggelire alma, tízóraira is, ebéd-uzsi-vacsora meg a csirkemellfilé rizzsel, persze minimális adagok



Leginkább ara vagyok kiváncsi, hogy a mozgás így jó lesz-e


2011. dec. 14. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell napi 3x csirkemellet enned.
2011. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor mit? eddig mindenkinek ez volt a baja, h egyek, mert az nem jó,, ha nem eszek meg nem ilyeneket eszek....
2011. dec. 14. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én azt hallottam, hogy a rizs hízlal...

De mért kéne 3x enned egy nap? mi a rossz a változatosságban?

Egyébként "reggelizz mint egy király ebédelj mint egy polgár vacsorázz mint egy koldus" 16 óra után már ne egyél semmit, vacsorára meg végképp ne egyél csirke mellett rizzsel

Szerintem inkább a vacsira tedd a gyümölcsöt, reggel pedig egyél többet, müzlit, puffasztott rizst, vagy akár szendvicset. Azt hallottam, hogy amit 7 előtt eszel, abból nem megy rád egy deka sem

2011. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legjobb ha veszel a sportboltban tiszta fehérjét (amiben nagyon kevés a szénhidrát),és azt iszod estére és edzés után, ráadásul sokkal olcsóbb mint hogy állandóan csirkemell...

És elég heti 4 edzés is!

2011. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még mielőtt valaki félre értené a fehérje turmix csak étrendkiegészitőként írtam! Az mellet megfelelő táplálkozás erősen ajánlott! De nem kell annyit kaját enned hogy meglegyen a napi fehérje bevitel, és ettől kevesebb szénhidrát jut a szerzetedbe!
2011. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 12:11


Ezen jót kacagtam XD

Sötétség az megvan rendesen :D

Akkor én felkelek holnap reggel 5kor,bejárom az összes,pékséget,cukrászdát és meki,felzabálok mindent és nem hízok, mi ? XD LOL

2011. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12:11 igaza van! Reggeli a legfontosabb, ez tény! De annak aki reggel dolgozni jár,vagy egyéb fizikai munkát végez! Meg kinek mi a "király" lakoma! Kicsit félre érthető egyeseknek, és nem kéne a másikat lehülyézni, mert éppen te másra gondolsz!
2011. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát reggel azért csak ezt eszem, (ezt is a buszon) mert másra nincs időm...


nah akkor...

ha a csirkemell+rizs se jó, akkor mit????

2011. dec. 14. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Használd a googlet! Olyat egyél amiben sok a fehérje és kevés a szénhidrát! Ne csak csirkemell+rizs kombó amúgy jónak jó!
2011. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!