Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki ételfüggő,...

Van itt olyan, aki ételfüggő, vagy már kigyógyult belőle? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve, egyszerűen nem bírok ellenállni az ételeknek, nem tudom abbahagyni az evést. Nagyon sokat híztam az elmúlt pár hétben. Tudom, hogy a fejben dől el, de mintha az agyam is ellenem dolgozna.
2011. dec. 26. 21:01
 1/2 irenbaba válasza:

szia!!


én édesség függö vagyok.és nem tudok lemondani rola, pedig naponta olyan fél kilo édességet megeszek,és hát akarat is kellene nekem is hozzá.de tudod ez egy fajta, megoldás valami ellen.valami neked nagyon hiányzik biztos vagyok benne az életbe és ezt a evésbe temeted bele.

2011. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magadba kellene nézned és kiderítened, hogy mit kompenzálsz az evéssel. Az pl. nem megy, hogy van egy szar párkapcsolatod, vagy szarnak tekintett életed, zabálsz, mert abban látod az örömödet, de közben meg ide jössz tanácsot kérni. Aztán lehet hogy csak túldramatizálom, és csak karácsonyi zabálásról van szó.
2011. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!