Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet a combom méretét...

Hogy lehet a combom méretét növelni?

Figyelt kérdés
Vékonyak a lábaim a hasamhoz képest, diétázni fogok elsejétől, hogy lemennyen az a pici maradék felesleg is a hasamról, és én a combom növelésééhez erősítésre gondoltam, már így is elég izmos, de hátul annyira nem. Ez így beválhat? kb ez mennyi időbe fog telni, hogy látható eredménye legyen? Egyáltalán sikerülhet? vagy van más módszer? előre is köszi:) L/17
2011. dec. 30. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát van egy ilyen olajféle, amit a bőr alá lehet fecskendezni, és pont az ilyen elmaradt izomcsoportokat lehet vele jól felhozni. Mennyi idő: amíg beadják, körülbelül 20 perc.


Van akkor most már mindenféle izomnak tűnő implantátum, popóba, de akár kocka hasat is lehet beültetni. Mennyi idő: bejelentkezel, időpont, altatnak, felébredsz, gyógyul.


Van még egy gagyi régimódi módszer de nem nagyon szoktam javasolni: Az ember magas fehérjés diétán van, és elkezd először a saját súlyával guggolni, kitöréseket csinálni, aztán súllyal guggol. Vannak még ilyen combfeszítő, combhajlító izmokat megdolgoztató gépek is a konditermekben. Hogy álítólag ezzel a módszerrel lehet lábizmot csinálni és vannak is fotók valami testépítőkről de én ebben nem hiszek, mert nekik is évekbe telt amíg meglátszott. Szerintem neked is legalább hat hónapig kéne edzened, amíg megizmosodna a lábad, azt meg ki bírja kivárni?

2011. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Járj konditerembe de szerintem mindenre eddz hogy arányos legyél.Guggolás,kitörés a legalkalmasabbak ha valaki erősebb combot ,kerekebb feneket szeretne úgyhogy ezeket mindenképp épísd az eddzésedbe. Diéta közben nem lehet hatékonyan izmot növelni mert kevesebbet bírsz és sokkal kevesebb szénhidráthoz jutsz aminek fontos szerepe volna az izomépítésben.

Az alapelv hogy ha egy izmot növelni szeretnénk akkor arra ingereljük, amit egy féle képpen lehet megtenni, ha rendszeresen szólunk neki hogy nem elég nagy, azaz rendszeresen olyan terhelést kap amit nem bír el.

De fontos a fokozatosság elve. (1-2hónap átmozgató eddzés)

Fél év alatt már tuti észreveszed magadon, viszont egyértelműen csak 1 -1,5év után látszhat az eredmény feltéve ha mindent jól csinálsz. Attól ne félj hogy túl izmos leszel - ahhoz legalább 1évtized precíz testépítő életmódra lenne szükség, szóval bártan merem ajánlani ezt a sportot. :)

2011. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mivel sportolok, ezért 11év edzek, szerintem az a 6hónap semmi;)

de azért köszi a válasz értelmesebb részét:)

2011. dec. 30. 14:00
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!