Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó vagy mit kellene...

Ez így jó vagy mit kellene csinálnom, h tovább fogyjak?

Figyelt kérdés

Kb 8 hónapja fogyózok és elkezdtem sportolni is fogytam 20kg csak az a baj h most már szinte teljesen leállt a fogás. Mit kellene tennem h újra menjenek a kilók le? és mit csináljak h a hasam a combom és a karom feszesebb legyen vagyis úgy mindenem? nagyon várom a válaszokat ja és még annyi h mennyit kellene még fogynom?

65kg vagyok erős csontozat 172 cm magas a körméretek pedig 91-70-92

14/l


2011. dec. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kéne tudni a kajádat részletesen és hogy mit, mennyit sportolsz.
2011. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyan napi 6-800 kcalt eszem általában csak nagyon-nagyon kevés édességet sok gyümit meg zöldségféléket meg húst sportolni naponta 150 guggolás 150 felülés és mind2 kézre 100 súlyzózás+ hetente 2-3 alkalommal szobabiciklin 5-10km-t biciklizek
2011. dec. 30. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így lófos. RÉSZLETESEN mit eszel reggelire, ebédre, vacsorára, közötte, milyen gyakorisággal hány percet biciklizel.
2011. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hogy írjam le részletesen nem minden nap ugyan azt eszem. és körülbelül harminc-negyven percet szoktam biciklizni

Reggelire egy fél szelet rozskenyeret szoktam általában enni vékonyan vajazva vagy májkrémmel kb8-10 vékonyabb szelet ubival meg 1 paradicsommal ebédre azt szoktam enni amit anyám főz mikor mit de mindig kis adagot (nem főz zsírosan, egészségeseket szokott főzni) vacsorára abonettel szoktam enni(db-ként 16 kcal) 2-3at eszek max belőle vagy sonkaszalámival meg kefirrel ritkábban 1.5 virslivel... jah és ilyen kor is paradicsom meg uborka hozzá napközben pedig mandarint almát körtét szoktam még enni

2011. dec. 30. 21:53
 5/8 A kérdező kommentje:
elég részletes?
2011. dec. 30. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el a vajkrémet, valamint a virslit, anyád főztje nem tudom milyen de lehet benne olyan ami túl sok kalória. Csirkemell-saláta, a tuti fogyás receptje! Egyél sokszor keveset, hogy ne törjön rád a szénhidrát éheség!
2011. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ne fogyj már tovább, aerobikozz egy kicsit, attól feszesebb lesz a bőr meg formálódik a tested, de fogynod az elmondod adatok alapján már nem kell :)
2012. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább formáld magad, jó igy s súlyod...:)
2012. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!