Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan fogyni? (többi lent)

Gyorsan fogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés

180 cm vagyok és 95 kg :/emellett erős csontú és beteg is de nagyon szeretnék lefogyni 1 hónap alatt minimum 80 kilóra kérem segítsen valaki ,hogy milyen fogyókúrával kéne? járok úszni táncolni és futni is de nem hat semmit segítsetek étrendem milyen legyen ...stb köszi előre is !

15/L


2011. dec. 31. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy honap alatt ne akarj 15 kilot leadni. normális vagy? tudod az mennyire káros? még 10 kilo is nemhogy 15.....nem tudom miylen betegséged van meg fura az is hogy nem tudsz lefogyni ennyi mozgástol,de én orvost kérdeznék meg föleg ha a betegséged összefügg vele. de ne akarj hirtelen fogyni. iylen gyorsan csak ugy lehet ha nem eszel smemit de azzal fekélyt szerzell magadnak meg felborul mindened. föleg hogy még fejlödö szervezet vagy basszus.....eszed legyen már!
2011. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van Pajzsmirigy beteg vagyok alul működik nagyon csak rakódik rám a sok felesleges kiló úgy ,hogy normálisan étkezem és mellette a sportolást is csinálom orvos szerint 15 évesen még nem kéne a fogyókúrával foglalkoznom mert fejlődik még a testem ha 2 év múlva is bajom lesz magammal akkor fogjak neki ...nos őszintén semmi bajom nincs a testemmel maximum a striák amik rohadtul zavarnak :-( meg most vagyok abban a korban ,hogy pasik! nos a fiúknak az arcommal semmi bajuk szeretik szépnek tartják de sokan húzzák a szájukat mikor meglátnak egész alakban ha nem is egy hónap alatt de azért szeretnék hamar lefogyni és azért ötleteket is kérnék!:-)
2011. dec. 31. 23:17
 3/12 anonim ***** válasza:

sejtettem hogy hormonprobléma. az a baj hogy nem értek hozzá. aki hormonbajos az csinálhat bármit vagy fogy vagy hizik. nem tudom lehet e segiteni a pajzsmirigy dolgon de ha nem segit a gyogyszer én ajánlanék kineziologust. ez egy természetgyogyász.minden betegségnek lelki oka van azt mondják.persze ha nem hiszel benne akkor nem ér semmit,hisz rágörcsölsz a "nemhiszekbenne"-dologra és az is egy gócot képez ezért kell hinni benne nem azért mert varázslat.


pl nekem 10 évig emésztési bajom volt. vagy ment a hasam vagy rekedt.nagyon jol tudtam hogy a sztressz miatt van. ráadásul belsö stressz volt ami azt jelenti tök jol érzem magam a börömben a hasam mégis egyfolytában be van feszülve. ezen gyogyszer nem segit mindenki. nemrég elmentem kineziologushoz és láss csodát egy hét mulva már láttam a javulást és nem is apránként.azota sincs már bajom.pénzbe kerül ,lehet több alkalom kell ez egyénfüggö de inkább ez mint a gyogyszerek.

2011. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szoval gyogyszer nem segit ezt mindenki tudja, neten is le van irva. valamiért nem irta ki:)
2011. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és a csikokkal nem tudsz mit tenni. nekem is vannak.idövel gyongyházfényüvé válnak nem maradnak vörösek. ugy azért már elviselhetö. én legalábbis nem görcsölök rajta:) ugyíse tudok változtatni rajta
2011. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem a pajzsmirigybetegségemmel van bajom hanem fogyni szeretnék de köszönöm majd utánanézek ennek a kinenziologiának!:)
2011. dec. 31. 23:41
 7/12 anonim ***** válasza:

mi az, hogy 1 hónap alatt 15 kilót fogynál?

MI EZ? hát mekkora ötlet ez, ezt hogy találtad ki...? mindegy..


egyél kevesebbet, szorítkozz a szükséges tápanyagokra. mellette: eddz kibebas.zott kur.vasokat, és egyél kevesebbet!

későbbiekben építs izomzatot. igen, ahhoz többet kell enni, és nehezebb is leszel. sőt, közben még némi zsír is feljöhet.

azért jó, mert az izomzat energiát izényel, ergó többet ehetsz, a hormonálisan lassú anyagcseréd gyorsabb lesz. de ehhez teljes elhatározás és ember kell, de hát.. a Te és a hozzád hasonló több 100 embernek is ez az egyetlen normális, megvalósítható és egészséges útja van.

2011. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A striáktól ne parázz az mindenkinek van!
2012. jan. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocs én ugy vettem ki a szavaidbol hogy alulmüködik a pajzsmirigyed ami által rakodnak rád a cuccok. te is ezt irtad. akkor miért nem a pajzsmirigyeddel van a baj?hiszen amiatt nem tudsz lefogyni.szerintem... de egy orvos vagy természetgyogyász többet tud mondani az tuti:))
2012. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen azáltal rakódnak rám a felesleges kilók de karban tudnám tartani csak nem tudom hogyan ,orvoshoz hiába fordulok azt mondja felesleges ebben a korban ezzel foglalkoznom !:/
2012. jan. 2. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!