Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most 80 és 78 kg között...

Most 80 és 78 kg között mozgok. Megálltam a fogyásban 18 éves vagyok és 174 cm kb 70kg szeretnék lenni. Mondjatok pár tippet hogy fogyjak hasról? Mit tegyek hogy nyárra minimum 73 kg legyek?

Figyelt kérdés
113 kg voltam még két és fél éve de megállt a fogyás 80 kg körül már nemtudom mit tegyek:d h végre lemenjen még 7-8 kg minimum. mindennap megyek konditerembe 1-másfél órát edzek ,étkezésre is odafigyelek.Mindegy milyen drasztikus edzés kell megcsinálom...akarat meg van csak a siker hiányzik már...
2010. ápr. 14. 21:07
 1/1 anonim válasza:
minél közelebb vagy a normális testsúlyhoz annál több táplálékra van szüksége a szervezetednek, mert különben elkezd tartalékolni
2010. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!