Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy zacsi Nescafé 2in1 kávéban...

Egy zacsi Nescafé 2in1 kávéban mennyi kalória van?

Figyelt kérdés
A 3in1-et megtaláltam, hogy 77,7 kcal, de a 2in1ről nem találtam semmilyen infót. Köszi előre is!
2012. jan. 3. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem iszol igazi kv-t? Az nincs tele ilyen semmirekellő adalékokkal és pont nulla kalória van benne...
2012. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés :) Nem igazán érek rá főzőcskézni, sőt a vérnyomásom is magas.
2012. jan. 3. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a nescaféban több a koffein...mint a rendes társában.

Mi hiányzik belőle, a cukor vagy a tejszín?

2012. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Érdekes. Mindegy :)

A cukor hiányzik belőle.

2012. jan. 3. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Első ne írj marhaságot olyant amiről fogalmad nincs! A Nescafé valódi kávéból van lefőzve és liofílizálva!Olvasd el a felíratot 100% valódi kávé!Jelentékeny kalória nem lehet benne, mi lenne az? Ha cukorral vagy tejporral van keverve csak annak a kalóriája van benne.

Vegyész

2012. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A koffein meg nem kalóriát képvisel hanem élénkítőszert.

Vegyész

2012. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a tejszín van benne akkor olyan 47 kcal. (én láttam már olyat, amibe a cukor volt tejszín nélkül).
2012. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jan. 3. 16:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt Vegyészke,


nagy tudású vegyész az én szemembe már csak azért sem lehetsz, mert ilyen hangnemet sohasem ütnél meg, főként név nélkül. Ez alapvető etikett lenne:))

Egy pszichológus...

2012. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"mert ilyen hangnemet sohasem ütnél meg,"


Milyen hangnemet? Az első úgy írt valamiről hogy elemi fogalma nincs róla!Én még visszafogott voltam! Fogalma nincs hogy gyártják a liofil kávét.Buta dolog hogy pont ilyenek terjesztenek képtelenségete sok élelmiszerről adalékról pld az E számosakról. Mire jó ez?Én vagyok a rossz mert kikorrigálom a rémmeséket?Qui prodest? Nekem nem!

2012. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!