Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez meg mitől lehet? O. O

Ez meg mitől lehet? O. O

Figyelt kérdés

Kb. tavasz vége óta napi max. 1600 kalóriát eszek, próbálva egészségesen, napi mozgással kiegészítve, hétvégén néha meg van 2000 is. Nyáron le is ment 8 kg, de kora ősszel a sulis hajtás miatt felment 2 kg. Most két hétig a nagyimnál voltam, ahol legalább 2300-2600 kalóriákat fogyasztottam, ráadásul sok üres kalóriát, és nem sokat mozogtam... Azt hittem, fel jön legalább 5 kg, de csak egyetlen egy(!) kg-mal mutatott többet a mérleg, ami pár nap után le is ment, sz'al szinte nem is híztam semmit... :O Ez mitől lehet, ennyire felgyorsult az anyagcserém?

Amúgy 54 kg vagyok. (15L)167 cm.


2012. jan. 1. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg október óta punnyadok, az ünnepeket végigzabáltam, még is csak 2.5 kg-t híztam. Hogy lehet ez? Amúgy meg kit érdekel?
2012. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nehéz hízni. lehet több kaja miatt több széklet volt a beleidben, éppen több megkötött víz volt a testedben, hormonok..
2012. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyél sok zsíros kenyeret,töpörtyűt és pizzát.
2012. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kihagytam a szalonnát.
2012. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2600kalória az semmi. Egy normál nőnek napi 2000-2200kalóriára van szüksége a súlytartáshoz.

Egy kg zsír felszdéséhez a napi szükségleteden felül még plusz 7-8ezer kalóriát kell összeszedni.

2012. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!