Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez igy jo volt ma?

Ez igy jo volt ma?

Figyelt kérdés

Ettem 1 pizzáscsigát , egy olyan bake rollst ezt így délfele aztán hazaértem sulibol ettem 2 tatárbeafstekes kenyeret meg 1 szaloncukrot :D aztán futottam 20 percet csináltam felülést meg pár guggolást , aztán mág így féél 6 fele 1 tányér lencselevest.

Így nagyjábol jo volt? VAgy ha nem min változtassak?Ma már nem eszek semmit. Ja és kb megittam eddig 2.5 liter vizet de még ugye majd ma iszok


17/F nyárra szeretnék leadni 20 kg -ot


2012. jan. 3. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

hát, nem akarlak elkeseríteni, de kb. mindenen változtatnod kellene. a fogyás nem arról szól, hogy koplalunk, és pláne nem arról, hogy mindegy mit eszünk.

olyan táplálékot kell bevinned, amit a tested hasznosítani tud, nem csak cukrot meg zsíros húst és kenyeret.

kicsit olvass ennek utána.

2012. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát elég szar..

Hol a hús? Gyümölcs? Zöldség?

2012. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pizzáscsigát meg a bake rollst szerintem iktasd ki (nem részletezem, mennyire szeretem, de az elmúlt 1 évben ettem kb 5 szemet...)

A kenyér, tatár beefsteak is elég magas kcal tartalmú cuccok...


Nem az a baj, ha egyszer-egyszer ilyet eszel, hanem hogy ahhoz képest, hogy csomó fölösleges kcal, fél óra múlva éhes is vagy. Ugyanilyen mennyiséget meg lehet enni másból, fele annyi kcal...

2012. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor mik ezek az ételek amiket ehetek ? Jo igaz most ma nem ettem semmi gyümölcsöt és zöldséget de akkor mondjuk a pizzáscsiga helyett egyek almát? vagy vki írjon már le kérem 1 napi étrendet hogy mi lenne a megfelelő
2012. jan. 3. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ez hasznos volt. De ugye itt ez a táblázat de itt nem írja hogy mi az 5. 6. 7. nap nem találtam sehol. Meg azt a fehérjeturmixot sem értem


[link]

2012. jan. 4. 06:01
 7/7 anonim ***** válasza:

-.-" ez a 4 nap ismétlődik folyamatosan.


turmix=ezzel fehérjét tudsz bevinni anélkül, hogy mellette zsírt és ch-t is ennél. ha idegenkedsz tőle, akkor váltsd fel 10-15 deka zsírszegény túróval.

2012. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!