Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az EasyFitről?

Mi a véleményetek az EasyFitről?

Figyelt kérdés
Tapasztalat vele kapcsolatba ? vagy valami egyéb por , kapszula amivel hatásos a fogyókúra :
2012. jan. 3. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!

sajnos még nem találták fel ezeket, de erről magad is meggyőződhetsz bármikor (ki kell próbálni).

ezen az oldalon (gyakorikérdések) kismilliószor le van írva, mindmáig naponta többször is, hogy nincsenek fogyasztószerek. (sajnos)

2012. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

hali!

én két hónapig szedtem az easyfit-et, ezalatt fogytam 7 kilót, elég sokat dolgozom,nincs időm edzeni,ezért kezdtem el szedni.nekem bevált

2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Áfonya (Acai Berry), Gránátalma, Ananász, Fahéj, Zöld tea, Jáva tea"


amúgy a placebó effektusról hallottunk már?

gyakorlati magyarázat a jelen esetben: aki már egy rakat pénzt kiad valamire, amitől fogyást vár, az bizonyos esetben maga is változtat az étkezési szokásain, ergó fogyhat. vagy ha venne egy futógépet, azt is használná pár hónapig. ugyan az az elv. persze ezzel csak bizonyos emberek vannak így, ez a tabletta összetételétől független.

2012. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Sziasztok!

én már kb 4 hónapja szedem az easy-t,elég sokat kell leadnom,de már ezalatt az idő alatt lement nekem 17 kiló.Jobb lett az anyagcserém és a közérzetem is.Jó áron is van.

2012. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem jó a tapasztalataim vele kapcsolatban,én már próbáltam előtte elég sokmindent,de nekem az eayfit-tel sikerült csak fogynom,én már mást biztos nem próbálok ki.Én fogytam vele majdnem 10 kilót.
2012. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 csezoli79 válasza:
Nekem az easy fit-tel volt hatásos a fogyókúrám,ugyh mást nem is tudok neked ajánlani,én ezzel fogytam 8 kilót több mint két hónap alatt.Az állandó éhségérzetem megszűnt ,negatívat nem éreztem.
2012. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gyakorikérdéseznek az easy fit marketingesei? O_o
2012. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is fogytam az easy szedése mellet,2 hónap alatt 6 kilót.
2012. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kipróbáltam sokmindent idáig, eddig az easyfit volt a legjobb nekem.Úgy 3 hónapig szedtem,ezalatt 8 kilót fogytam.Két hétig tartottam a diétát amit ajánlottak,ki lehetett bírni.
2012. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én egy hete kezdtem el szedni az easyfitet,idáig nekem már lement 2 kiló,és én nem is éreztem semmi mellékhatást sem,szedem továbbra is még 6 kilót jó lenne ledobni.
2012. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!