Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 162 cm vagyok, és 56 kg. Szeretnék leadni legalább 5-6 kg-ot, hogy tökéletesen érezzem magam,csak az a pech, hogy most nem tornázhatok, mert most csináltattam koldok piercinget, tornázni amugy sem szeretek, mert ha csináőlom is eredménytelen, ha nem is eszem, akkor lemegy akar 3 kg is, de nem látni rajtam, ugyanugy nézek ki 60 kg-son, mint 55 kg-son, nem értem? Hogy van ez ? Ha le is fogyok akkor is csak télen megy,nyáron inkább hizom, még ha nem is eszem, mitol van ez ? Egyébként senki sem mondja nekem,hogy kover vagyok, de en mindig annak érzem magam, nem tudom magam elfogadni. Kérem segitsenek!!! Koszonom
2012. jan. 4. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Kissé zagyva, amit írsz. Fogyni torna nélkül is lehet, de jobb, ha mozogsz is a diéta mellett. Így csökkentheted vagy akár meg is akadályozhatod az izomvesztést. Itt találsz étrendeket és edzéstervet egyaránt:

[link]

2012. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne egyél
2012. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!