Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyózik velem holnap...

Ki fogyózik velem holnap reggeltől?

Figyelt kérdés
nekem 5-10kiló mínusz a célom :)
2012. jan. 4. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ma kezdtem és nekem is 5-10 minusz kiló a cél. Te miket tervezel enni? Hány éves vagy?
2012. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
felírom magamnak hogy 'fogyi holnap reggeltől' és minden nap elolvasom :) eddig jól haladok...
2012. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

haha,második. :) inkább azt írd fel,hogy (már elkezdtem fogyózni :) "

170cm vagyok s így karácsony után 60kiló. :/ :) nem tudom hogy kezdjem,ne egyek?! :D több gyümölcsöt akarok enni.napi egyszer főétel.sok folyadék.meg jógázok s rubint rékázok.

te?:)

2012. jan. 4. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én először is azzal kezdeném, hogy bevásárolok olyan dolgokat, amit ehetek. Nem tudom hány éves vagy, magadnak vásárolsz vagy a szüleid finanszírozzák. Én vettem zöldségeket, gyümölcsöket, puffasztott rizst, abonett kenyeret, olíva olajat, olíva bogyót, light sajtot, joghurtot, csirkemellet, konzervkukoricát. A zöldségekből, olíva bogyóból, sajtból és kukoricából szoktam magamnak salit csinálni, egyszerűen összekockázom a dolgokat és összekeverem. Szoktam csirkemellet enni, ezt is ezer módon el lehet készíteni. Tojást is elég sűrűn eszek.(Főtt toji, rántotta, tükörtojás) Kenyeret abszolút nem eszek, nem iszok üdítőt, édességéről is lemondtam, de azért nem teljesen, néha jöhet... Nem tudom mennyire van alkalmad eljárni kondizni vagy aerobikozni. Én itthon tornázok csak. A második lépésként letöltöttem egy csomó ugribugris, tornázós dvd-t. Ezeket csinálom, mindig mást. Ezzel fogytam 4 hónap alatt 14 kilót. 73ról 59re. De most így ünnepek alatt eléggé elszaladt velem a ló :D Meg nem is igazán erőltettem a tornát mostanában, úgyhogy ma megint belevágtam. Nekem ez bevált, sosem éheztem, és egy idő után ha kihagytam az esti tornát már rendesen hiányzott. Most csináltam meg norbi kick-boxos tornáját, hát pfuu... Kidőltem. nem tudom hány kiló vagyok most, majd reggel mérlegre állok.. szerintem olyan 64 körül lehetek.
2012. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

18éves vagyok.egyetem miatt úgy 200kmre vagyok családi háztól így hétvégén,ha otthon vagyok mindig kell ennem,hogy anyu boldog legyen. :D salátákat eszek,ugyanígy,mint te,hogy veszek pár cuccot felszeletem s kész is :) ha bűnözni akarok akkor majonézt is tolok rá vagy teszek bele virslit :D albiban nem jó sütőlap így egy mikró van,amit használhatok :) napi egyszer eszek főtt kaját,közben ugye csak gyümölcs-víz-tea(néha-néha csoki).Itthon tornázok csak. :)

nyáron kezdtem el fogyózni s 15kilót fogytam s most két ünnep között pici visszajött(jó mondjuk én hibám :D picit élveztem,hogy ehetek).

2012. jan. 4. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Na elkezdtél fogyózni?
2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Uhh én is most szeretnék elkezdeni....10-15 kilót szeretnék leadni:)

Amúgy a virsli diétás, szóval azzal nem bűnözöl ;)

2012. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elkezdtem,igen. :)

más is? :)

2012. jan. 8. 18:00
 9/9 anonim válasza:
Én úgy vagyok a fogyózással hogy mindent lehet enni csak mértékkel és este 5-6 után nem eszek. Sokat iszok legtöbbször narancsos ásványvizet. Lefekvés előtt 50felülés. Nálam június óta 17kg.
2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!