Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Zsírégetők c. műsorban...

A Zsírégetők c. műsorban miért csak azt mutatják, hogy reggeltől estig mozognak, az étkezésről pedig egy szó sem esik?!

Figyelt kérdés
Az étkezés ennyire nem számít? Vagy mert az ott szereplő emberek annyira kövérek. hogy náluk a mozgás segít leginkább?
2011. okt. 22. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom... barátom megeszik 3 ember napi élelmét és mellette 5 nap sportol. Nos ő olyan vékony mint az ujjam.


Ha nagyon kövér vagy, akkor étkezz mértékletesen és változatosan, ez mellé iktass be egy kis sportot (fokozatosan) és a fogyás garantált.


Csak koplalással nem lesz karcsúbb senki (max ideig-óráig)

2011. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem a címből adódik a válasz, mert a fogyókúrától nem fog "égni a zsír", csak összelappadnak a zsírsejtek. Ahhoz mozgás kell, méghozzá kemény, aerob mozgás. Ha Fogyiklub lenne a címe. akkor a diétáról lenne benne szó.
2011. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szó esik, pl ugye szoktak lenni azok a kalória megtippelős versenyek, aztán valami sztárszakács is ad néha tanácsokat. Valamint hogy a Subways éttermekben milyen fantasztik a kaja és átsétálnak oda.Amúgy mindig ez a kalóriaszámlálósdi megy. Mi van még eszemben? Bob mindig a cukormentes rágóval jön, hogy legyen nálunk, mert, ha megkívánunk valami édességet, akkor az kéznél van. Jillian pedig ha jól emlékszem a második évadban rendezett ordítóversenyt valami steak sütés kapcsán. A Cheerios-t is szokták reklámozni mint perfekt reggeli. Ja és Jill ilyen tejet most nem tudom, szója vagy kókusztej, gondolom szponzor anyag. Az rémlik még, hogy mindig a salátás cuccokat eszik öntet nélkül és a csirkemellet. Mindezzel a szómenéssel csak azt akartam megcáfolni, hogy nem esik szó étkezésről.
2012. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!