Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kéne csinálnom?

Kovipetya kérdése:

Hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Na az a helyzet, hogy most szeretnék eljárni konditerembe, hogy csináljak valamit az alakommal. De ehhez kérném a segítségeteket, hogy mert ugye én nyárra szeretnék valahogyan kinézni... 15 éves vagyok, idén 16. 185 cm magas, 100 kg körül. Na az lenne a kérdésem, hogy milyen edzéstervet ajánlotok nekem ,hogy a zsírt ténylegesen izommá tudjam átalakítani a testemen, nem szeretnék fullkigyurt állat lenni,(közepes körül) csak tényleg, hogy nézzek ki jól és legyen normális alakom. Szóval egy héten hányszor kéne lejárnom, futást is iktassak be esetleg, vagy valami fogyókúrát?

Előre is köszi! (15/F)


2012. jan. 4. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Zsírból tepertő lehet, izom nem. Szépen fogyózgassál, közben pedig dolgoztasd az izmaidat. Így a zsír egyre kevesebb lesz, az izom viszont megmarad.
2012. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 185 magas vagyok és ugyanígy 100kg, én azt tervezem hogy tavasszal eljárok futni, ha kombinálod a futást a kondival tuti eléred azt amit akarsz, konkrét edzéstervet nem tudok neked mondani, esetleg itt szét tudsz nézni [link]

Sok sikert!

22/F

2012. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a gyors és értelmes kommenteket! :) Neked is sok sikert a futáshoz! :)
2012. jan. 5. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!