Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell?

Mennyi idő kell?

Figyelt kérdés

Anorexiás/bulímiás voltam. 4 éven keresztül. Anorexiával kezdődött, bulímia 3 évig tartott.. Napi 2-3 hányás. Borzasztó nehéz volt leküzdeni, önmagam ellen harcolni. De jött a szerelmem, aki helyrerakott, elmondta ugyanazt, amit én is tudok, hogy az egészségemmel játszok, és hogy nem szeretne majd évek múlva olyan babát, akinek ez miatt lehet baja, és hogy nem azzal foglalkozzak hány kiló vagyok, lényeg, hogy neki tetszek. Igaza van, tudom. De nem mondom azt, hogy meggyógyultam, mert mindig ugyanaz a gondolkodásom, hogy: (kalória, hízás, rettegés) De eszek, és érte képes leszek normális életet élni. Tudom, hogy sikerülni fog. A kérdésem az lenne, hogy a gyomor mennyi idő alatt szűkül össze. Köztudott, a bulímia során megnyúlik, a rengeteg ételtől. Mennyi míg visszaáll eredeti méretére?

Egyépként: 55kg, 170 cm magas, lány, 16 éves múltam


2012. jan. 5. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Kérlek ne szidjatok, amiért ezt csináltam magammal, tudom hogy butaság, és nagyon nehéz felállni ebből.

köszönöm :)

2012. jan. 5. 12:15
 2/4 anonim ***** válasza:
A tágulásról, öszeszűkülésről nem tudok. Viszont azt ajánlom, járj pszichológushoz. Mert - ne történjen meg, de - mi lesz, ha esetleg tönkremegy a kapcsolatotok?
2012. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a gyomornak nincs olyan nagy "játéka", elvileg ez a kitágulás, összeszűkülés nem olyan látványos, nagy dolog mint ahogy hiszik. ergó: hamar, kevés idő kell. én pár hetet adnék, míg beállsz normálisabbra. legalábbis szervileg, testileg.
2012. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Osztom annak a hozzászólónak a véleményét, aki azt írta, hogy mi lesz, ha a kapcsolat tönkremegy..? Soha NE MÁSÉRT akarj változni, hanem magadért. Mert mindig lesznek hullámvölgyek....

És ahogy .Aczél. "kolléga" írta, a gyomor nagyon hamar képes visszaállni a normális méretére, de nagy odafigyelés kell a bevitt tápanyagra. 16 évesen én is 55 kiló voltam, most már ősidők óta tartom a 60-at:)))

Vigyázz az egészségedre, csak egy van belőle...

2012. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!