Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így hány kilóval leszek könnyebb?

Így hány kilóval leszek könnyebb?

Figyelt kérdés
158cm/47,5 kg vagyok(reggel, wc-zés után) Híztam 2,5 kg-ot az ünnepek alatt. Ma olyan szintem kiborultam, hogy már nyugtatót is be kellett vennem. Elhatároztam, hogy holnap nem eszek semmit(ma utoljára du. 3-kor ettem, de akkor is a maradék sütit zabáltam), és kardiózok 1 órát. Aztán a hétvégén csak egy keveset eszek, csak zsírszegény túrót meg zöldséget, kb. 400 kcalt, és akkor is kardiózok 1-1 órát.Hétfő reggelre hány kilóval leszek kevesebb?Egyébként járok edzőterembe heti 4x. Jövő héten fokozatosan visszaállok a napi 1200-1300 kcal-ra, és lefogyok 42 kg-ra.
2012. jan. 5. 23:52
 1/1 bix ***** válasza:

minek 400 kcal? hétfőn mi van? suliban mérlegelés bikiniben osztály előtt? ha terembe jársz akkor alap dolgokkal tisztában kéne lenni.


nem eszünk ilyen radikálisan alacsony mennyiségű kalóriát. az hogy ezt játszod 3 napig többet árt mint használ. tömeget lehet veszíteni, csak nem mindegy miből.


állj vissza normális kajára, normális edzés mellé meg mehetne ennél kicsit több kalória is de te tudod, aztán ennyi. semmi értelme hogy ilyen radikálisan lépj fel, főleg nem 3 napra eszetlenül bele a közepébe.

2012. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!