Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hogy hogy...

Tudnátok segíteni, hogy hogy folytassam a fogyókúrám?

Figyelt kérdés
(19/L) 163cm vagyok és 90,3 kg-val kezdtem fogyókúrázni 3 napja, most 88,3kg vagyok. Nem eszek kenyeret, helyette extrudált kenyeret eszek, puffasztott riszt, májkrémet, kefírt, joghurtot, almát. Naponta megiszok 1,5L zöld teát és mellé még kb 1 L vizet. Naponta lovagolok, ha tudok, de legalább hetente 3szor.
2012. jan. 6. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szegény ló! :-) Sok sikert a hosszú úthoz! Természetesen a 2 kg/3 nap tempót nem fogod tartani, egészségesen fél-egy kilótól lehet megszabadulni hetente. Itt sok hasznos tanácsot találhatsz, étrendet, edzéstervet, kalkulátort:

[link]

2012. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi! a lovakra visszatérve, szerinted ha egy izmosabb férfi ül rá az nem nyom 90kg-ot minimum?
2012. jan. 6. 13:18
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanígy folytasd, fél év múlva már nagyon jó látványos lesz az eredmény! :) Én fél év alatt fogytam le 8 kilót (78 ról 70-re, és nagyon látszik, két számmal kisebb ruha kellett mindenből, 44-es helyett 40-es.) 175 cm vagyok.


Az idő itt erős tényező. Ha elindult a fogyás, csak csináld, erős akarattal tovább, ne inogj meg. Ha néha rád-rádtör egy egy "zabálási nap", nem kell megijedni, másnaptól folytatni ugyanúgy mint eddig :) Sikerülni fog!!!

2012. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi!!!!
2012. jan. 6. 13:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak gonoszkodtam. De tényleg keress egy jó étrendet, akár a fogyásmesteren, akár máshol, nehogy tévútra menj! Több hónapos lesz a kaland, az alatt már lehet kárt okozni.
2012. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
en ket honap alatt fogytam 103kgrol 90kgre..most mintha megallt volna a fogyas..gondolom kiment bellem a mehkotott víz így mar lassabb lesz a fogyás..amugy 3nap alatt az nem nagyon nevezheto fogyasnak h 90,3kgrol 88,3kgt mutat a merleg, ugyanis 2kg lehet a napi ingadozas eleve ha eszel, a béltartalom, wc-zes kovetkezménye..en majkremet a hejedbe nem ennék, a fene tudja h a májon kivulmég milyen ízfokozók vannak benne és tartosítoszerek, de a lovacskazas mellett sportolhatnal is még mast ha latvanyos eredményt akarsz, foleg cardio edzéstervet keress..:)
2012. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, amúgy nagyobb súlyról rövidebb idő alatt lehet többet veszteni, mint kevesebből. :) Pld. 103-ról 90-re két hónap alatt igen, mert volt "miből". Egy ideálisabb alkatú (súlyú) embernek több időre van szüksége a fogyásban, mint akinek tényleg van miből leadni.


A májkrémet amúgy jaja, én is kihagynám, azt akartam is irni az előző kommentben, csak kiment a fejemből. Illetve lehet, de csak ritkán.

2012. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

de mondjuk en ezektol a ruhaméretezésektol néha idegbajt tudok kapni, 103kgsen hordtam 48-as ruhaméretet,most 90kgsen 42-eset mindig a Bonprixben vasarolok, mert ha uzletbe megyek ott minimum 3fajta méretezést fel kell probalnom, h eldontsem melyik a jo..:/


amugy kérdezo az étrendedbol hianyzik a meleg étel, hol marad az ebed vacsi? muszaly enni fehérjét h ne izombol fogyj, tehet ajanlom a csirkehusos ételeket zoldseggel ebedre legalabb, vacsira pedig joghurtok turok..demuszaly valtozatosan enni mer tenyleg hianybetegseged lesz, es nagymértéku kaloria megvonastol igaz lefogysz, de életed vegeig ugyse tudod tartani és visszahizod a duplajat :/

2012. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi a hozzászólást!

meleg ételre nem nagyon van lehetőségem, koleszos vagyok!! annyi pénzem meg nincs h rendeljek diétás kajcsit :S

2012. jan. 6. 14:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a lovaglás mellett sportolhatnál mást is ,mondjuk sétálj a lóval, vagy biciklizz , sétálj a barátaiddal / egyedül...Az hogy kenyeret nem eszel ,az kevés. Ki kell iktatni minden fehér cukros-lisztes cuccot is májkrémet meg úgy ahogy van felejts el ,tele van adalékkal meg zsírral,inkább ne tegyél a hamlettre semmit.. Biztos jó a lovaglás is , bár ha eddig is ilyen módon meghíztál nem sokat ért. Mozogj mást! Majd ha lefogytál akkor ülj vissza csak a lóra , addig pihenjen szegény! :)
2012. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!