Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ProForm Ab Glider hasgép...

ProForm Ab Glider hasgép Hasizomerősítő gépröl vélemény? Használ lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:18
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

egy lin a gépről

2012. jan. 6. 15:21
 2/6 A kérdező kommentje:
a k betü kimaradt bocsi
2012. jan. 6. 15:21
 3/6 A kérdező kommentje:

és erröl mi a vélemény?

Weslo Energy Board Vibrációs gép

melyik lenne jobb melyiktöl lehetne jobban fogyni?

2012. jan. 6. 15:36
 4/6 A kérdező kommentje:
2012. jan. 6. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:

nem ismerem.

1 dolog megfogott, az áruk.

az én gépem tudod mennyi volt?

[link]

és tudod mi a legjobb? hogy nem azért kell, hogy kockás hasam legyen, hanem mert nekem a hasam az életem.. és még ehhez sem feltétlen kellene semmilyen gép, én jobbnak láttam padon edzeni.


na most, a hasad kinézetét így is az határozza meg, mennyi zsír takarja. a legbrutálabb hasizom sem látszik, ha zsír fedi. érthető ugye?

mire egy korrekt (bár nem testépítő szintű) hasat felépítesz, az éveket igényel, és sokkal többet fog számítani az egészséges étkezés, jó edzés, elég pihentetés, ellenben a modern és kur.vadrága gépekkel.


ezeket azért írtam le, mert sok embert ismerek, akiknek drága gépeik vannak, de még én sem használnám őket (mert megoldom saját súlyos edzéssel, eszköz nélkül) ők meg pláne nem, mert nem elhivatottság miatt vették, hanem mert akkor azt hitték hogy ha ott lesz nekik, akkor majd használni is fogják. a másik hibájuk az volt, hogy (tévhitnek megfelelően) azt is hitték, hogy ekkor le is fognak fogyni.

2012. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb kínzási módszerek vannak, elég hozzá a padló is....az pedig mindenhol van, nem? Vagy egy prakkeroló állvány... Mindenért MEG KELL dolgozni...
2012. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!