Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy azért nagy a...

Létezik, hogy azért nagy a hasam, mert nincs hasizmom?

Figyelt kérdés
Valahol itt a fórumba olvastam, hogy valaki a hasizom erősítését ajánlja nagy hasra. 172 centi vagyok, fiú, 17 éves. 78 kilóról kezdtem a fogyókúrát, most 68 vagyok, de a hasamról még egyáltalán nem fogytam, pedig azért kezdtem el a fogyókúrát. Nem is tartom magam kövérnek, még a bordáim is látszanak egy kicsit, de nagy hasam van, egyszerűen nem tudok mit tenni ellene. Kb. görögdinnye méretű a hasam, ha elengedem.
2009. máj. 23. 17:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Eddig azért nem akartam hasra erősíteni, mert állítólag csak még nagyobb lesz, ha a háj alá izom kerül. Elég, ha csak folytatom tovább a fogyókúrát és ha már lementem 62-63 kilóig, akkor egyszer csak eltűnik a hasam is?
2009. máj. 23. 17:31
 2/9 anonim ***** válasza:
A családodban van olyan férfi rokon akinek ugyanilyen a testalkata? lehet, hogy genetikai... bár nem tudom elképzelni, mit értesz azon, hogy elengeded? Ezt hogy érted?
2009. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! 10 kg szép eredmény, de mégis milyen módszerrel fogytál? Az sem mind1. :-)
2009. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Apámnak is ugyanúgy nagy hasa van. De nem hiszem el, hogy nem lehet semmit se tenni.


Hogy adtam le? Kevesebbet ettem, napi 3x + mellé cardioztam.

2009. máj. 23. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
fogyj még mert zsíros vagy...
2009. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lósz@rt vagy zsíros! Akkor genetikailag is benned van!

hát figyu, lábemelés páros lábbal, de nem lendületből, hanem mélyizomból....

azért én megnéznélek, hogy ez mennyire durva, lehet, hogy csak Te parázod túl....

2009. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz,46 kg-ra fogytam(mielőtt para,lány vagyok),hasizmoztam mégis mikor kiengedtem akkor olyan volt mint ha 4-5 hónapos terhes lennék,pedig nekem is már kivolt az összes bordám csak alul volt háj és semmi.Nekem genetika,nem is ment le-fel seehová,ugyanolyan pöppedt volt,mint előtte csak kevesebb hájjal...
2009. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem túl megnyugtató...
2009. máj. 23. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:
lemegy az.Rengeteg és kemény hasizom,azért áll ki még mindig mert nem elég erősek ott az izmok,nem tartják normálisan a beleket
2009. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!