Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet lefogynom...

Így sikerülhet lefogynom április 1-jére 10 kg-t?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 65 kg,van hogy 66-67 kg is.Mindig is "húsosabb" voltam,tisztában vagyok vele,hogy modell alkatom sosem lesz,nem is szeretnék olyat,csak le akarok fogyni,a hájat eltüntetni,aztán feszesedni,formálni magam.

Étrendenm az úgy nézne ki,hogy reggeli itthon tea/tejeskávé,rozsos píritós,pulykamellsonka/rántotta,zöldségek,aztán suliban megint egy ilyen rozsos szendó,gyümölcs,joghurt,puffasztott búza szelet.Délután vmi főttétel,főzelék,könnyű levesek,hús,saláta,vacsira túró,gyümölcs,zöldségek.Heti 3x mozgás,1x konditermes,1x pilates szerű torna,1x futás.


Eddig nem mozogtam szinte semmit sem,és össze-vissza ettem,főleg étkezések között,sok csoki,nasik,sütik,zsíros ételek.

Ha elfogyna az akaraterőm,honnan merítsek?

18/L


2012. jan. 8. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

akaraterőt onnan meríts, hogy az evéshez nem akarat kell, hanem éhség. szenny kajákat meg nem akaraterő kérdése nem enni, nem kell megvenni.


amit írtál nem étrend, hanem valami menü. simán fogyhatsz vele, és hízhatsz is. mennyit akarsz enni? vagy számold ki a kalória igényedet, vagy tapasztald ki mennyivel kevesebbet kell enned, hogy fogyj! :)

2012. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha odafigyelsz az étkezésre és mozogsz, az biztosan hasznos, de hogy mindez milyen gyors fogyást eredményez, nem lehet megmondani. Ahhoz számok kellenek. Ha szükséged van teljes diétás étrendre, vagy edzéstervekre, itt találsz például:

[link]

2012. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. jan. 8. 15:04
 4/4 anonim válasza:
sikerült?
2012. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!