Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogok hízni? Holnap...

Mennyit fogok hízni? Holnap ezt le tudom dolgozni?

Figyelt kérdés

2 hete egészségesen élek, nem vagyok túlsúlyos, még talán az átlagnál is vékonyabb, egyszerűen csak szálkásítani, és még egy icipicit fogyni szeretnék.

Napi 4x, kis adagokat eszem, és ez már meg is látszik. Sokkal laposabb a hasam, stb. Heti 4x-5x 1-másfél órát konditerembe is járok. Ma viszont olyan szinten bezabáltam(zöldségekből, csirkéből, húsból és olajos magvakból), hogy a napi 7-800 kalória után 2500 körül lett a mai napom. Úgy érzem, hogy fel fog robbanni a hasam, ez meg fog látszani holnapra? (pl. has) 1 nap alatt le tudom dolgozni? (ma nem voltam edzeni)


2012. jan. 8. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Napi 7-800 kalóriával NEM élhetsz egészséges életmódot. Ez az egyik.

A másik, hogy ha az átlagánál vékonyabb vagy miért akarsz fogyni? Mennyi az az icipici? 20 deka?

A konditermet is túlzásba viszed.

Kizsigereled magad, de ennek semmi köze az egészséges életmódhoz.

2012. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez,amit csinálsz,beteges. Csak ennyit tudok erre mondani, bár hiába írnánk bármit,nem jutna el az agyadig.Amit most csinálsz, mindennek lehet nevezni,csak egészségesnek nem,úgyhogy szerintem ezt az életmódot,ha jót akarsz magadnak,netalántán később gyermeket is szeretnél,fejezd be. Enni mindenképpen kell, az a 700 kalória semmire nem elég. Legyen egy kis eszed,és fejezd be azt,amit most csinálsz,ha jót akarsz magadnak.
2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kb 3 kg az az icipici..Egyáltalán nem kizsigerelés, 800 kalória zöldségekből, ilyesmikből mióta kevés? Ennyi edzés meg pláne nem kizsigerelés, mert imádok mozogni és jól érzem magam tőle.

De köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésemre!:D

2012. jan. 8. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem,látod,erről beszéltem,nem érted. A 800 kalória tényleg kevés... ha ennyire egészséges életmódot élsz,akkor tudnod kéne,hogy minimum 1200 kalória kell ahhoz,hogy valóban egészséges legyél és jól tudj működni. Úgyhogy ez egy elég nagy fail... tényleg,komolyan mondom, nem jó úton vagy... mert ezzel az életmóddal előbb-utóbb kidőlsz. Pláne,hogy vékony vagy és még fogyni akarsz. Ennyi.
2012. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd, az egészsége mindenkinek a SAJÁT kezében van...remélem, pár év múlva is ilyen elszántan fogod ezt mondani. Őszintén kívánom!

Emellett, ha egészségesen eszel, akkor vajon miért "zabáltál" be ennyire? Talán mert a szervezeted követelte? Ezen azért gondolkozzál el. Én évek óta egészségesen élek, és soha nem voltak ilyen "zaba" napjaim.. De nem is 7-800 kalóriát eszek egy nap.


És az a lelkiismeret furdalás, amit most érzel,az sem az egészséges életmód része. Ott nincsenek lelki napok...és jaj napok.

De hát én csak egy földi halandó vagyok.

2012. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő, pontosan tudom, hogy mennyi egészséges egy nap. De nincs rá szükségem. kb 900-1000 kalóriával eddig is tökéletesen megvoltam, csak rosszabb kajákból.Ez a szabály meg, hogy 1200 kalória minimum, ez meg hülyeség, szerintem baromira egyénfüggő...
2012. jan. 8. 21:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs lelkiismeret furdalásom, a mamámnál voltam, és ott soha nem bírom ki, hogy ne egyem degeszre magam. Ez meg csak egy kérdés, amire még mindig nem kaptam választ.De mire is számítottam ezen az oldalon..:D
2012. jan. 8. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam itt a pont, ne haragudj. Látod, legközelebb nem kell ideírnod, főleg, hogy nem kezdő vagy..
2012. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha valóban értesz hozzá (értenél) akkor azt is tudod, hogy egy nap alatt nincs mit sem hízni, sem ledolgozni. ennyit az egészről.

1200kcal egyénfüggő, ezt nem is tudnám magam sem jobban leírni. a legtöbb embernek, ha 800-1200kcal körül van az életben maradáshoz szükséges energiaigénye, akkor 1500-3000kcal kell a mindennapi cselekvésekhez (edzés, tanulás, mászkálás) és valamivel kevesebb, fogyáshoz.


AZ egy dolog, hogy hozzászokik a szervezet a kevés energiához, leépíti az izmokat, lelassítja az anyagcserét, és elvegetál 800kcal-on. ennél természetesebb dolog is kevés van (lásd több millió éhező).

ettől függetlenül még kerülendő állapot, mint nátha.

2012. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látod kérdező? Megbukott az elméleted. Vagy térj észre,és kezdj el enni,és tényleg egészségesen élni,úgy,ahogy azt a normális emberek csinálják,vagy ne játszd meg,hogy hozzáértő vagy,mikor fogalmad sincs az egészről. Akkor nem értem a kérdést, mit akarsz ledolgozni,egyébként amit kérdeztél, már a beteges kategória. Úgy hívják,anorexia, orvossal kezelendő. Ki lehet belőle gyógyulni,másnak is sikerült már.
2012. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!