Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány falatot kellene egy nap...

Hány falatot kellene egy nap megenni? Muszály valahogy kontrolálnom a napi kajafogyasztásom. A napi 70falat megfelelő?

Figyelt kérdés
néha rámjön egy ""falási roham" és rosszullétig eszem magam teli.ez lehet egy betegség is?
2012. jan. 8. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

igen. falási roham akkor van, amikor éhezik a szervezet (mert mondjuk a gazdája annyit ért a táplálkozáshoz, hogy számolja a falatokat) és több ilyan-olyan hormon kerül a vérbe, és kajához akarsz jutni.


egyébként, nem sokat olvastál fogyásról, eltaláltam?

de tényleg, nem szeretnéd elkezdeni? [link]

2012. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a szénhidrátfüggők c. könyvet. Sok embernek segített már. Könyvtárből kivehető. Én is olvastam, nagyon jó.

A 70 falat aranyos ötlet, de nem elég, mert nem mindegy hogy mi teszi ki azt a 70 falatot, és mellesleg én délutánra el is felejteném hol tartok:)))

2012. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Olyat már hallottam, hogy az egészséghez napi 10.000 lépést kell(ene) megtenni. De hogy hány falatot kell enni? Gondolj bele, 70 falat mogyorós csoki? Amúgy meg egy falási rohamban szerintem bőven 70 falat fölött lehet enni.
2012. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a kalória mennyiség a fontos, nem a falat száma :) nézz utána a kajákban mennyi kalória van, és napi 2000kalóriánál ne egyél többet ha nő vagy, nagyon egyszerű.
2012. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!