Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportolhatnék? Sikerült...

Mit sportolhatnék? Sikerült egy viszonylag egészséges étkezést kialakítanom, ezt szeretném tartani, de tudom hogy ehhez kellene is mozognom mivel főként ülő munkát végzek, és hiányzik is a mozgás.

Figyelt kérdés
De világ életemben utáltam sportolni. Most ugye csak benti dolgokban gondolkodhatok mert mire haza érek már sötét van. A szobabiciklit unom még tv előtt is. A különféle tornákat is. Legutóbb a fitt videón fizettem elő ott legalább váltogathattam az órákat. De minden sportba beleunok.Én meg úgy szeretnék mozogni hogy nem utálattal. Ha bárkinek van valami ötlete a számomra azt nagyon szívesen fogadnám.
2011. dec. 9. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire beleuntál minden mozgásba szinte, akkor ott magadban kellene keresned a hibát és nem újabb és újabb mozgásformát kitalálni. Gondolom az élet más területén is ez az uralkodó jellemvonásod.

Iratkozz be önvédelmi tanfolyamra, garantáltan nem fogod unni. Megmozgat, önuralmat tanulsz és nem utolsó sorban hasznos is:)

Nem unalmas, mert a pofonok mindig máshonnan jönnek:))

2011. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet... Sokan utálnak dolgozni is, mégis kell, mert éhen halnának. Tudomásul kell venni, hogy a sport kell az egészséghez. Ha neked nem ér annyit napi 1 óra "kellemetlen sport" hogy később ne legyen ezer és egy bajod az egészségeddel, akkor ne csináld. :) Valóban uncsi tud lenni sokaknak az egyedül végzett mozgás. Menj el tanulj meg edzővel squasholni, keress egy amatőr röplabda csapatot, vagy focit, kézit, akármit. Helyetted nem tudjuk megoldani, te meg nem akarod megoldani. :)
2011. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy az élet más területein nem ilyen vagyok. Ami célt kitűzök megvalósítom. Szóval ez nem jellemző rám.
2011. dec. 9. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:

A döntés pedig csakis a te kezedben van...ezen itt senki sem segíthet...

Vagy akarok valamit, vagy nem. Arany középút itt nincs.

2011. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem lelkizni akartam csak hátha van valakinek valami jó ötlete. Biztos másnak is vannak vagy voltak hasonló gondjai, és azoktól vártam volna hogy ők hogy oldották meg, mit sportoltak stb..
2011. dec. 9. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy oldom meg, hogy sokkal többet ér nekem az, hogy jól érezzem magam a bőrömben a nap 24 órájában. Ha ehhez az kell, hogy figyeljek a kajálásomra, és rávegyem magam napi 1-2 óra sportra, hát simán megéri :)
2011. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem lelkizés, hanem akaraterő...és döntés kérdése.

Még elmehetsz konditerembe, sokan munka után mennek...és nem marad más ezen kívül mint a csapatsportok, vagy egyéniek...

Hány kiló vagy, hogy ennyire nem szeretsz mozogni?

2011. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megoldottuk. én is harcművészetet tanulok (ami egy megközelítésből önvédelem) és ahogy Izmael írta, nem unalmas. egyszerűen csinálja az ember. nem is lehet nem csinálni.. ez alap. nem szeretem, nem szeretem kérdése, természetes dolog, akár a kultúra része lehetne. nálam mondjuk olyan mint a fogmosás, tehát napi rutin.
2011. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is erre a szintre szeretnék eljutni egyszer valamilyen sporttal, azért hogy ne úgy kelljen csinálnom hogy utálom de mégis csinálni kell. Azt akarom hogy az életem része legyen. Ne kínszenvedés.
2011. dec. 9. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el tavasszal a nagy sportágválasztóra, ott egy rakás sporttal megismerkedhetsz és eldöntheted hogy tetszik-e vagy sem... Én nagyon élveztem a lábtollast:))) Hehe, az vicces volt:)))
2011. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!