Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ez? Túlsúlyos...

Szerintetek sok ez? Túlsúlyos vagyok? Tudnátok segíteni, mert bizonytalan vagyok a súlyomat illetően!

Figyelt kérdés
Lány 165 cm és 54 kg???
2012. jan. 9. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos ehhez a magassághoz 68 kg felett vagy, de ezt te is ki tudod számolni...
2012. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ, a korodtól, az izmaidtól stb.

Rakj fel egy képet magadról vagy küldj priviben és megmondom a véleményemet. Az arcod nem muszáj látsszon ha nem akarod.

Amúgy én is kb. annyi kg és cm vagyok mint te.

14L

2012. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira utálom az ilyen kérdéseket... Általában három eset van:

- Anorexiás az illető, és azért kérdez ilyeneket, a te esetedben nem hiszem, hogy erről van szó, mert a súlyod pont megfelelő.

- Pozitív visszajelzéseket szeretne a kérdező, látni akarja a választ, amit már valószínüleg ő is tud.

- Egyszerűen buta, mert most ez a menő, hogy mindenki 40-50 kg-s súlyokkal kiírja, hogy "ez gáz? kövér vagyok?"stb... vegyétek már észre magatokat, a probléma nem itt kezdődik.

2012. jan. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!