Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyok, hízok vagy súlyt...

Fogyok, hízok vagy súlyt tartok vele?

Figyelt kérdés
Nos félig álló, félig ülő munkát végzek napi 10 órában. Eszem reggel egy szendvicset, három körül ebédelek normál adagot, hat körül mandarint eszem, s minden másnap 1 órát edzek. Előre köszi a válaszokat!
2012. jan. 10. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

mekkora az energia igényed, és mennyit viszel be?

egyéb: gyanús hogy ezzel nem pörgeted agyon az anyagcserédet, este kialakul egy kisebb tápanyaghiány (hiszen ebédre eszel utoljára teljes értékű ételt, ha eszel) ergó az éhezéses hízás minden paramétere adott lehet nálad.

2012. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Este is dobjak be egy szendvicset? Nem vagyok hízékony, de eddig mindig olyan munkám volt, hogy mentem egész nap. Bármit ehettem, vmikor fogytam is. Amúgy 172 cm és 62 kg vagyok.
2012. jan. 10. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

legalább 3 normális, tápláló étkezést tarts, 2 meg mehet zöldségből vagy gyümölcsből.

ha kevesebb energiát akarsz bevinni (fogysz) akkor körítésnek mehet szintén zöldség.

tehát pl.: reggelire kevés (barna) kenyér, vagy zab + sok zöldség, hús.

ilyen módon felépítheted az egész napi étkezéseidet. tarts mindig mértéket, egyél olajos magvakat is.

2012. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Este is nyugodtan ehetsz húst, valami kalóriaszegény körettel. Nap közben pedig nyammoghatsz olajos magvakat, vagy gyümölcsöt.
2012. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!